Afyon huzurlu şehir

Afyonkarahisar Valiliği tarafından düzenlenen Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi. Ziyarette konuşan Vali Gökmen Çiçek, “Son zamanlarda gerçekten gözle görülür bir huzur ortamı var”

Afyon huzurlu şehir
Afyon huzurlu şehir Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Valilik tarafından düzenlenen Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni, Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyelerinin katılımıyla Taş Medrese ’de yapıldı. Birbirleriyle bayramlaşan protokol üyeleri, birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Protokol mensupları daha sonra ise Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Heyeti burada İl Emniyet Müdürü Ali Temiz karşıladı. Burada açıklamalarda bulunan ve emniyet mensuplarının başarılı çalışmalarıyla huzur ortamının oluştuğuna dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek, “Afyonkarahisar’ın huzur ve güvenliği için canla, başla mücadele ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten gözle görülür bir huzur ortamı var. Sizlerin özellikle de motosikletli timlerimizin verdiği mücadele önleyici tedbirler noktasında güzel sonuçlar veriyor” dedi.

ERENLER ARTIK GÜVENLİ

Erenler Bölgesinde huzuru sağladıklarını dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Erenler bölgesinde tüm halkımızın teşekkürünü alıyoruz. Kimsenin tasvip etmediği olayların yaşandığı bölgede şimdilerde bizlere emanet kız çocuklarımız gece saatlerinde bile rahatça evlerine, yurtlarına gidebiliyor. Sizlerin desteği ve özverili çalışmaları ile şehrin her noktasında huzur ortamını oluşturmaya çalışıyoruz. Sizleri gerçekten çok seviyoruz. Güvenliğimiz,  bu ilin ırzı, namusu, şerefi, haysiyeti sizlere emanet. Bu şehir Büyük Taarruz’un şehri. Kurtuluş ateşinin yakıldığı bu topraklara, bu toprakların evlatlarına hizmet etmeyi kendimize şeref sayarak, o ruhla görevlerimizi yapmaya gayret edeceğiz. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#afyon #gökmençiçek #erenler #tören #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taziye evi tamam
Taziye evi tamam
AFSÜ’nün gururu oldu
AFSÜ’nün gururu oldu