Advert

Protokol bayramda halkla bir araya geldi

İl Protokolü ile birlikte Dinarlı vatandaşların Ramazan bayramını kutlandı

Protokol bayramda halkla bir araya geldi
Protokol bayramda halkla bir araya geldi Admin
Bu içerik 64 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dinar İlçesinde resmi bayramlaşma programı Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Ticaret Odası Başkanı Abdullah Bağırkan, Türkiye Harp Malülü Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Dinar Temsilcisi Tevfik Kılıçkaya’nın katılımıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin bayramının kutlanmasıyla başladı.

Bayramlaşma ziyaretinde günün anısına Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat'a Çiçek takdiminde bulunarak emniyet teşkilatına görevlerinde kolaylıklar diledi.  Akabinde ise Belediye Suçıkan Park Tesislerinde İlçe kaymakamlığı ve Belediye tarafından organize edilen programa geçildi.

Suçıkan Park Tesislerinde düzenlenen programda Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz Kırgel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Evciler Kaymakamı Burak Gürbüz, Başmakçı Kaymakamı Ali Ekber Ateş, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve protokol üyeleri karşıladı.Karşılamada Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e çiçek takdiminde bulunmasının ardından heyet protokolün ve vatandaşlarımızın bayramını kutladı.

Programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı gerçekleştirdi. Başkan Sarı konuşmasında; “Sayın Valim, Sayın milletvekillerim, Kıymetli protokol üyeleri, Dazkırı, Başmakçı, Evciler ve Dinarlı hemşerilerim, Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlemiş olduğumuz bayramlaşma programına hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Birlik, beraberlik, kardeşlik, bolluk ve bereketin en üst seviyede olduğu 11 ayın sultanı Ramazan ayını geride bıraktık. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin, Ramazan Bayramımız Mübarek olsun. İki yıldır bayramlarımız hüzünlü bir şekilde geçti. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi dönemi dolayısıyla bayramlarımız buruk geçti. Bayramlaşma programları olmadığı gibi anne babamızın bile elini öpemedik. Şükürler olsun ki bugün şeker tadında bayramımızı kutluyoruz. Ülkemiz coğrafi konumdan dolayı çetin bir dönemden geçmektedir. Bunun ilk silahı birlik, beraberlik ve kardeşliktir. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışımız olduğu sürece vatanımızı kimse bölemez ve bölmeye cesaret dahi edemez. Bu duygu ve düşüncelerle Bayramınızı kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Ardından İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya gerçekleştirdiği konuşmayla, vatandaşların ve protokolün bayramını kutladı.

Konuşmaların devamında ise Milletvekilleri sırasıyla konuşma yaparak vatandaşların ramazan bayramını kutlayıp, Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya yapmış olduğu ev sahipliği ve ilçeye kazandırdığı projeler ile hizmetler dolayısıyla teşekkür ettiler. Son olarak ise Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek günün anlam ve önemine istinaden konuşmalarını gerçekleştirerek vatandaşların Ramazan bayramını kutladı.

Konuşmaların tamamlanmasının ardından belediye tarafından misafirlere yemek ikramında bulunuldu.

Düzenlenen programa; Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven,  Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz Kırgel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Başmakçı Kaymakamı Ali Ekber Ateş, Evciler Kaymakamı Burak Gürbüz, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek, Haydarlı Belediye Başkanı Duygu Peker, il genel meclis üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyelerimiz, oda başkanları, dernek temsilcileri,  muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. ODAK HABER MERKEZİ 

#nihatsarı #dinarbelediyesi #nihatpulat #selamikapankaya #gökmençiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
Kardeş olmak zordur
Kardeş olmak zordur