Advert

Geri vites yok

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Megabirlik Medya CEO’su Mehmet Emin Güzbey tarafından hazırlanıp sunulan Dobra Dobra’da önemli açıklamalarda bulundu. Uzun Çarşı ile ilgili konuşan Başkan Zeybek, “Uzun Çarşı konusunda geri adım atmayı düşünmüyorum” dedi

Geri vites yok
Geri vites yok Admin
Bu içerik 152 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Başkan Zeybek Dobra Dobra’da Uzun Çarşı ile açık ve net konuştu;

Geri vites yok

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Megabirlik Medya CEO’su Mehmet Emin Güzbey tarafından hazırlanıp sunulan Dobra Dobra’da önemli açıklamalarda bulundu. Uzun Çarşı ile ilgili konuşan Başkan Zeybek, “Uzun Çarşı konusunda geri adım atmayı düşünmüyorum” dedi.

Megabirlik Medya CEO’su Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanan Dobra Dobra programına katılan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek görev süresi boyunca yapılan hizmetler hakkında konuştu. Seçimde vaat ettikleri 37 projenin yüzde 85’ini tamamladıklarını dile getiren Başkan Zeybek, “AFRAY’ın temelini bu ay içerisinde ilimize gelecek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte atacağız. Millet Bahçelerimizi söz verdiğimiz gibi yapacağız. İsmet Attila Bilim Merkezi Projemizi hayata geçireceğiz. Mahalle kreşlerimizi yaptık yapıyoruz. Erenler artık başka bir bölge oldu. Buraya Polis Merkezimizi yapan Valimiz Gökmen Çiçek ile Emniyet Müdürümüz Ali Temiz’e teşekkür ediyorum” dedi.

O FOTOĞRAFI ANLATTI

Her gittiği mahallede büyük ilgi ile karşılanan ve Çavuşbaş bölgesinde yaşlı bir teyzenin kendisine sarıldığı an çekilen fotoğrafın hikayesini anlatan Başkan Zeybek, “Sokak sağlıklaştırma çalışmalarını incelemek için bölgeye gittim. Orada yaşlı bir teyzemiz beni gördü ve ‘Vay yavrum’ dedi bana sarıldı. Teyzemiz evinin balkonunun yapılmadığını söyledi. Bende arkadaşlarıma talimat verdim ve balkonu yapıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile sokak sağlıklaştırma alanına yaptığımız ziyarette teyzemiz yine yanıma geldi bana sarılarak teşekkür etti” dedi.

TABELA KİRLİLİĞİ BİTECEK

Uzun Çarşı ile ilgili açık ve net konuşan Başkan Zeybek, “Uzun Çarşı Afyon’a yakışmıyor. Burası ticaretin merkezi konumunda. Ciddi bir tabela kirliği bulunmakta. Trafik keşmekeşliği var. Ben iki sefer uzun çarşı esnafı ile biraraya geldim. Ben kendilerine Uzun Çarşı’yı trafiğe kapatmayı istediğimi burayı tamamen yayalaştırmayı veya tek araçlık bir geçiş yaparak kaldırımları genişletmeyi düşündüğümü ileterek hazırlanan avam projeyi kendilerine gösterdim. Yapacağımız uygulama ile burada ki tabela kirliğini ortadan kaldıracağız. Toplantıya katılan arkadaşlarımız projeyi çok beğendiklerini dile getirdiler. Projemiz tamamlanınca burada ki ticari faaliyetler ikiye katlayacaktır” dedi. Güzbey’in, “Uzun Çarşı esnafının yüzde 95’i bu projenin yapılmasını istiyor. Birkaç esnaf ise çekimser duruyor. Yapmaktan vazgeçme durumunuz var mı?” sorusuna cevap veren Başkan Zeybek, “Burada geri vites yok” dedi. ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #afyon #afray #mehmetemingüzbey #dobradobra
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Kapımız sizlere her daim açık
Kapımız sizlere her daim açık