Advert

Gidilmedik ilçe kalmadı

Ramazan Bayramı dolayısıyla Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyelerinin katılımıyla ilçelerde bayramlaşma programları yapıldı. İlçe halkıyla bir araya gelen, bayramlaşan Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeler, birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı dilediler

Gidilmedik ilçe kalmadı
Gidilmedik ilçe kalmadı Admin
Bu içerik 87 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri, ilk olarak Şuhut ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği programda, bayramın sevinci ve coşkusu vardı.Burada konuşan Vali Gökmen Çiçek: “Türkiye’nin başka bir ilinde böylesi bir bayram kutlaması var mı bilmiyorum. 17 ilçesi olan bir vilayette devletin tüm vatandaşları ile coşkuyla bayramlaşmasının, kucaklaşmasının olduğu başka bir il olduğunu zannetmiyorum. Bu sebeple böylesi bir uygulamayı başlatan Milletvekili Veysel Eroğlu’na teşekkür ediyorum. Burası huzurun, barışın, zaferin ve Veysel Eroğlu’nu bu ülkeye kazandırmış bir ilçe. Bu ilçeden çıkarak tırnaklarıyla kazıyarak, birçok farklı makama ulaşan ve bu ülkeye değer katan Veysel Eroğlu’nun doğduğu topraklar. Onun ilçesinde sizlerle bayramlaşmaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu masadaki tüm protokol üyeleri Afyonkarahisar için seferber olmuş durumda. Birbirimizi seviyoruz ve bu şehir için dertleniyoruz. Bu yıl biraz daha fazla çalışacağız. Bu yıl Zafer’in şehri. Şuhut ismini 2022 yılında inşallah duymayan kalmayacak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Şuhut halkının bayramını kutluyor, güzel günler diliyorum” dedi.

BU BÖLGEYE GELİNCE HEYECANLANIYORUZ

Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler halkının katılımıyla bir diğer bayramlaşma programı Dinar ilçesinde yapıldı. Vatandaşlarla bayramlaşan Vali Çiçek, nice güzel bayramlarda huzur içerisinde bir arada olabilmeyi temenni etti.“Dinar parlayan bir yıldız gibi” ifadesini kullanan Vali Gökmen Çiçek: “Birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir bayram gününde ilçe ilçe geziyoruz. Sizlerle bir arada olduğumuz için mutluyuz. Dinar parlayan bir yıldız gibi. Başmakçı, Evciler, Dazkırı ilçelerimizde bu şehrin adeta uç beyliği gibi. Bu bölgeye gelince heyecanlanıyoruz. Sizlerle bir bayram gününde bir arada olduğumuz için mutluyuz. Bayramınız kutlu olsun” diye konuştu. Sandıklı, Hocalar ve Kızılören halkının katılımıyla Sandıklı ilçemizde de bayramlaşma programı yapıldı. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri, ilçe halkıyla kucaklaşarak, huzur ve şeker tadında nice bayramlara erişebilmeyi diledi.

SANDIKLI İSMİ ÇOK DAHA FAZLA DUYULACAK

Sandıklı’nın şanslı bir bölgede olduğunu söyleyen Vali Gökmen Çiçek: “Huzur içeresinde kavuştuğumuz, gönül rahatlığıyla bir arada karşılıklı sohbet edebildiğimiz, bu güzel bayram gününde öncelikle tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum. Sandıklı, Hocalar ve Kızılören ilçelerini birbirinden ayırmıyoruz. Özellikle Sandıklı için konuşursam; çok şanslı bir bölge Cenabı Allah termal vermiş. Otellerde istihdam, termal seralarda üretim ve istihdam. Az ötede muhteşem bir yer Akdağ Tabiat Parkı gerçekten muazzam. Sandıklı şükür edilecek çok şeyi olan bir ilçe. Biz şuna inanıyoruz. Sandıklı ismi Türkiye’de çok daha fazla duyulacak. Ben sizlerle olduğum için çok mutlu olduğumu ifade ediyor, hepinize iyi bayramlar diliyorum” dedi.

SİNANPAŞA DUALI BİR İLÇE

Vali Gökmen Çiçek ile protokol üyeleri son olarak Sinanpaşa ilçesinde vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramlaşma programında verilen ortak mesaj, sağlık, huzur, birlik ve beraberlik oldu. Vali Çiçek burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bayramınız mübarek olsun. Sinanpaşa farklı bir ilçemiz. Olmayacak işler, zor işler burada kolay oluyor. Farklı bir doğası var. İşler hep yolunda gidiyor. Bizlerin gayreti elbette var ama bir de bir yerin nasibi, duası olacak. Sinanpaşa bence dualı bir ilçe. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın diyorum. İyi bayramlar” dedi. Bayramın 3. Gününde de devam etti bayramlaşma programı. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri ilk olarak Emirdağ ilçesine gitti. Emirdağ ve Bayat halkının katılımıyla Emirdağ ilçesinde bayramlaşma programı yapıldı. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri ilçe halkıyla bayramlaşarak, ağız tadıyla geçirilecek nice güzel bayramlar dilediler.

EMİRDAĞ HER GEÇEN GÜN GELİŞEN BİR İLÇEMİZ

Burada kısa bir konuşma yapan Vali Gökmen Çiçek: “Huzur ve birliktelik içerisinde bir bayrama daha hep birlikte kavuştuk. Güzel bir bayram sabahında sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Emirdağ her geçen gün gelişen bir ilçemiz. Önümüzdeki süreçte çok daha güzel noktalara gelecek inşallah. Bayat ilçemizde aynı şekilde. Mantarda çok güzel noktalara doğru ilerliyor.  Ben bu duygu ve düşüncelerle hepinize güzel bayramlar diliyorum” dedi.Bolvadin ilçemizde de Çobanlar’lı vatandaşların katılımıyla bayramlaşma programı yapıldı. Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Vali Çiçek ve protokol üyeler, sağlık, afiyet ve huzurla geçecek nice bayramlar diledi.Ardından Sultandağı ilçemize geçen Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri ilçe halkıyla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Vali Çiçek: “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.Bayramlaşma programlarının son durağı Çay ilçesi oldu. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri vatandaşlarla bir araya gelerek, sağlık, huzur ve mutlulukla şeker tadında bayramlar dilediler. ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #veyseleroğlu #sinanpaşa #emirdağilçesi #afyonvaliliği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Kapımız sizlere her daim açık
Kapımız sizlere her daim açık