Advert

Talep ve istekler çözüme kavuşturuluyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dörtyol caminde Cuma namazını kılmasının ardından Mahalle toplantıları kapsamında Dörtyol mahallesi Muhtarı Ali Besler ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi

Talep ve istekler çözüme kavuşturuluyor
Talep ve istekler çözüme kavuşturuluyor Admin
Bu içerik 63 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Toplantıda; Belediye meclis üyelerimiz ve birim amirlerimiz de hazır bulundu.

BELEDİYE ACİL TALEPLERİ DİNLEDİ 

Dörtyol Mahalle Muhtarı Ali Besler konuşmasında; Mahallelerimizin talep ve isteklerini yerinde tespit etmek adına Belediye Başkanı Nihat Sarı, öncülüğünde başlatılan mahalle toplantıları kapsamında 28 mahalle için kura çekimi gerçekleştirildi. Kurada mahallenin 4. sırada çıktığını ifade ederek, belediyenin acil olan ihtiyaçların derhal giderileceğini belirtti.

Ayrıca acil olmayıp yapılması gereken çalışmalar için ise Belediye Başkanının vatandaşların sorunlarını iletmek için belediyemize kadar gelip yorulmasın diye mahalle sakinlerinin yanına gelerek bizzat sorunları yerinde tespit edeceğini belirtti.

"AMACIMIZ VATANDAŞIN SORUNUNU ÇÖZMEK"

Vatandaşlarımız ile sürekli bir araya gelerek talep ve isteklerini dinlediğini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Sarı, ise konuşmasında; “Değerli hemşerilerim, Öncelikle Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Malum Pandemi dolayısıyla mahalle toplantılarımıza bir süre ara verdik. Ama bu sürede mahallelerimizde çalışmalarımızı yine ara vermeden sürdürdük. Amacımız Dinarımızı modern bir şehir konumuna getirmektir. Bugün Siz değerli Dörtyol Mahallesi sakinlerimiz ile bir aradayız. İnşallah talep ve isteklerinizi imkânlarımız ölçüsünde çözüme kavuşturacağız. Dinar hepimizin ve vatandaşlarımızın refah içerisinde yaşaması için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Toplantımıza katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Vatandaşlarımız mahalleleri ile ilgili alt yapı, temizlik, çocuk oyun parkı vb. konularda taleplerini iletirken, ilgili birim amirleri ise gerekli çalışmaların yapılması için talep ve istekleri not aldı. ODAK HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Afyon'a 19 Mayıs'ta kar sürprizi
Kapımız sizlere her daim açık
Kapımız sizlere her daim açık