Advert

Cennetin Mevkisi

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Kadın Kolları “Anneler Günü” nedeniyle il merkezinde karanfil dağıttılar

Cennetin Mevkisi
Cennetin Mevkisi Admin
Bu içerik 320 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl kadın Kolları anneler günü dolayısıyla Afyonkarahisarlı annelere ve anne adaylarına karanfil dağıttılar. Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar il binasında bir araya gelen kadın kolları anneler günü nedeniyle bir araya geldi. İl merkezinde yapılan faaliyette başta Kadın Kolları Başkanı Nazife Sarıkaya, İl Kadın Kolları Eğitim Başkanı Kübra Dağ, İl Kadın Kolları Siyasi İşler Başkanı Meryem Uğur; il yönetiminden ise İl Teşkilat Başkanı Selahattin Uğur ve İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Salih Sayır hazır bulundular.

Sağlıklı tüm toplumların temelinde anne faktörünün önemini vurgulayan Kadın Kolları Başkanı Nazife Sarıkaya “Asırlar evvel kainat sevgilisi peygamberimiz dahi annelerin önemini anlatabilmek için cenneti anaların ayağının altına sermiştir” diyerek anne olmanın önemini ifade etti. Çalışmakta olan annelerin de unutulmadığı program kapsamında çalışan annelerin iş yerlerine gidilerek karanfil takdimi yapıldı. Takdim sırasında anne ve anne adaylarının mutluluğu yüzlerine yansıdı.

Karanfil Dağılımı sonrasında güne dair açıklamalrda bulunan Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Başkanı Nazife Sarıkaya anneleri bir güne sığdırmanın mümkün olmadığını her gün hatırlanması gerektiklerini belirtti. Yeniden Refah Partisi olarak kadına ve anneye bakış açılarının islami ölçülerde ve dünya görüşünün çok üzerinde olduğunu belirten Sarıkaya “Yeniden Refah Partimizin özellikle kadın ve annelere bakış açısının çok farklı olduğunun bilinmesi gerekir” diyerek kadına verdikleri değeri ifade etti.  ODAK HABER MERKEZİ

#annelergünü #yenidenrefahpartisi #siyaset #kadınkolları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
AKÜREM yaraları sarmaya devam ediyor
Kardeş olmak zordur
Kardeş olmak zordur