Önemli bir yol alındı

Vali Gökmen Çiçek Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Vali Çiçek, “Devlet olarak engelli insanlarımızın sorunlarını çözmek, onları toplumsal hayata daha fazla kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz”

Önemli bir yol alındı
Önemli bir yol alındı Admin
Bu içerik 66 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan Vali Gökmen Çiçek, “Huzurlu ve güvenli bir toplum olmanın yolu, engelli insanlarımızın, toplumun ayrılmaz birer parçası haline getirilmesi ile mümkündür. Hayatın tüm alanlarında yer alarak toplumun ayrılmaz bir parçası olduklarını gösteren engelli kardeşlerimiz spor, sanat, siyaset, eğitim ve iş dünyasında elde ettikleri nice başarılarla bizleri gururlandırmaktadır.Devlet olarak engelli insanlarımızın sorunlarını çözmek, onları toplumsal hayata daha fazla kazandırmak için elimizden geleni yapıyor, her konuda onların yanında olmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya gayret ediyoruz.

HEPİMİZİN ORTAK GAYESİ

“Toplumun her kesimiyle işbirliği içinde gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde bugün ülkemizde istihdamdan eğitime, bakım hizmetlerinden sosyal yardımlara kadar engellilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda önemli bir yol alındı” diyen Vali Çiçek, “Engelli kardeşlerimizin önünde bulunan engel ve eşitsizlikleri ortadan kaldırmak ve engellilerimizin eğitimle, istihdamla üretken olmalarını sağlayarak yaşayabilmelerine destek vermek, toplumsal yaşama tam katılımını sağlamak hepimizin ortak gayesidir. Geleceğe güvenle bakan bir toplumu inşa etmek, hiç kuşkusuz engelli ya da engelsiz ortak umut ve hedefleri paylaşarak birlik ve beraberliği sağlamaktan geçmektedir. Engelliler Haftasının zihinlerdeki engelleri kaldırmaya vesile olmasını temenni ediyor, engelli vatandaşlarımızı saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi. ODAK HABER MERKEZİ

#gökmençiçek #engellilerhaftası #afyonvaliliği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taziye evi tamam
Taziye evi tamam
AFSÜ’nün gururu oldu
AFSÜ’nün gururu oldu