FİNANS EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ATSO KOBİ Akademisi tarafından Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi düzenlendi

FİNANS EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
FİNANS EĞİTİMİ DÜZENLENDİ Admin
Bu içerik 80 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse yaptı. Köse, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ATSO KOBİ Akademisi, üyelerimizden gelen talep ve görüşler doğrultusunda eğitim takvimini hazırlıyor. 2018 yılından bu yana aralıksız sürdürdüğümüz ATSO KOBİ Akademisi eğitimleri, bu yıl daha da yoğunlaştı. 2022 yılında her ay en az iki eğitim verilmesini öngördük. Eğitimlerimizde güncel gelişmelerin işlenmesini; ortaya çıkan yeniliklerin, uzmanları tarafından anlatılmasını önemsiyoruz. Bu bağlamda, çok titiz davranıyor; daha bir eğitim takvimi bitmeden yeni eğitim takvimi etkinliklerinin planlamasını yapıyoruz” dedi.

BU EĞİTİM ÇOK ÖNEMLİ

Köse, konuşmasına şöyle devam etti:“Bugünkü eğitimimiz, isminden de anlaşılacağı gibi çok önemlidir. Finansçı olmayanlar da artık finans kavramlarını öğrenmek durumunda kalıyor. Aslında, sadece işletmelerin ilgili bölümlerindeki çalışanlar ile ekonomi uzmanlarının bilmesinin yeterli olacağı finans kavramları, yaşanan şartlar dolayısıyla sıradan vatandaşın da gündemine girdi.  Parasını değerlendirmek isteyen vatandaşlar da, sıkıntıların üstesinden gelmek isteyen işletmeler de finans kavramlarını en iyi şekilde öğrenerek bu kavramların gereğini yapmak istiyor”

KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

Eğitimi verecek oyan Prof. Dr. Cantürk Kayahan’a da teşekkür eden Köse, “Bugünkü eğitimimizi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Afyonkarahisar Oda-Borsa Akademik Danışmanı, aynı zamanda Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Sayın Prof. Dr. Cantürk Kayahan verecek. Afyonkarahisar’daki Oda ve Borsalar olarak Sayın Kayahan’ın bilgi ve tecrübelerinden istifade ettik. Kendilerine hem Oda-Borsa Camiası’na sağladıkları katkı, hem de bugünkü eğitimimizi vermeleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Açılış konuşmasından sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Afyonkarahisar Oda-Borsa Akademik Danışmanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cantürk Kayahan, finans kavramları hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Eğitimin ardından Katılım Belgeleri takdim edildi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

#afyon #ATSO #ahmetşükrüköse #eğitim #odagazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taziye evi tamam
Taziye evi tamam
AFSÜ’nün gururu oldu
AFSÜ’nün gururu oldu