Menderes nehri projesi bakın neleri değiştirdi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi ilçede Menderes Nehri Islahı projesinin tamamlanan ilk etabını yerinde inceledi

Menderes nehri projesi bakın neleri değiştirdi
Menderes nehri projesi bakın neleri değiştirdi Admin
Bu içerik 90 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
İnceleme sırasında; Belediye Başkanı Nihat Sarı, Menderes Nehri Projesinin ilk etabının tamamlanmasıyla birlikte eski atıl görünümünden kurtarılarak ilçeye yakışır bir nehir haline geldiğini ifade etti.
Ardından ise AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi İlçenin Salı Pazarında yapımında sona yaklaşılan Yoğurt, Peynir ve Zeytin Pazarı binası ile Sebzeciler Odası, Zabıta Binası, Mescit ve Wc’nin bulunduğu binanın inşaatını yerinde inceledi.
Salı Pazarında artık Yoğurt, peynir ve zeytin satan esnafların hijyenik bir ortamda satış yapacağını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Menderes Nehrimizin projesi ile birlikte Salı Pazarımızın da etrafı güzel bir görünüme kavuştur. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize yakışır bir Pazar yeri olması adına çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan yaptığımız çalışmalar dolayısıyla güzel dönüşler alıyoruz. İnşallah ilçemize daha güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Projelerimizin hayata geçirilmesinde emeği geçen Bakanlarımıza ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Milletvekili Ali Özkaya ise; İlçenin pazar yeri olan Salı pazarında yapılan çalışmalar ile Pazar yerinin ilçeye yakışır hale geldiğini aynı zamanda Menderes Nehrinde ıslah çalışmalarının ise devam edeceğini belirterek, Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ilçede yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederek, hizmetlerinde kolaylıklar diledi. ODAK HABER MERKEZİ
#aliözkaya #nihatsarı #dinarbelediyesi #dinarbelediyesi #menderesnehri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Karaman Dikmen Dede Türbesinde ne yaptı?
Başkan Karaman Dikmen Dede Türbesinde ne yaptı?
ARAÇLARIN GÜZELLİK FESTİVALİ
ARAÇLARIN GÜZELLİK FESTİVALİ