Kaymakam Açılışa Katıldı

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” sergisinin açılışına katıldı

Kaymakam Açılışa Katıldı
Kaymakam Açılışa Katıldı Admin
Bu içerik 120 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Açılış törenine Kaymakam Bilici’nin yanı sıra Kaymakam Refiki Funda Hamza, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılışın ardından öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin bulunduğu stantları gezen Kaymakam Bilici, hazırlanan projeleri tek tek inceleyerek, projeleri hazırlayan öğrencilerden projenin amacı, hedefi ve faydaları hakkında bilgiler aldı.

Bilimsel farkındalık yaratmak ve öğrencilerin kendilerini gerçekleştirmelerine fırsat vermek amacıyla geliştirilen bu projelerin önemine değinen Kaymakam Bilici, TÜBİTAK projelerinin Matematik, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Teknik, Bilimsel, Sosyal ve Kültürel etkinlikleri bünyesinde barındırarak pratik zekâyı ortaya çıkarıp öğrencilerin özgüven kazanmalarına katkı sunduğu belirtti.

Kaymakam Bilici, projelerin hazırlanmasında emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılar diledi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#afyon #emirdağ #osmanbilici #serkankoyuncu #erdalyanık #gürkanemeksiz #fundahamza #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar sürüyor
Çalışmalar sürüyor
Halkımız en iyisini hak ediyor
Halkımız en iyisini hak ediyor