Zaferin Kazanıldığı Topraklarda Baba- Çocuk Kampı

Afyonkarahisar Belediyesi Büyük Taarruzun 100. Yılı etkinlikleri kapsamında 17-18-19 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenecek Baba- Oğul Kampına hazırlanıyor. Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü işbirliği ile düzenlenecek olan etkinlik için başvurular devam ediyor

Zaferin Kazanıldığı Topraklarda Baba- Çocuk Kampı
Zaferin Kazanıldığı Topraklarda Baba- Çocuk Kampı Admin
Bu içerik 69 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

BABA- ÇOCUK KAMPI İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

“Baba-çocuk” kampında çocuğunuzla birlikte heyecan dolu bir hafta sonu geçireceksiniz. Onun takım arkadaşı olacak, onunla sevinecek, onunla birlikte bir hedefe ulaşmanın tadına varacaksınız. Etkinlik kapsamında "Çevre Müfettişleri" (Belediye Şehir Tiyatrosu) adlı Eğitici Müzikal çocuk oyunu ile gişe rekorları kıran efsane film "Babam Ve Oğlum" (Çağan Irmak) sizler için ücretsiz sahnede olacak.

 Düzenlenecek bu kampta baba-çocuk ilişkisini güçlendirmek, aileler arası sosyal ilişkileri, dostlukların pekişmesini sağlamak ve başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere Büyük Taarruza katılıp vatan uğruna son nefesine kadar mücadele etmiş bütün kahramanları 1 asır sonra yeniden anmak ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamak amaçlanmıştır.

Kampa katılacak çocuk en az 6, en çok 14 yaşında olmalıdır.

ODAK HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi