TDP Genel Başkanı Sarıgül AFİHAD ve medya birliğini ziyaret etti

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ziyaretleri kapsamında Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi

TDP Genel Başkanı Sarıgül AFİHAD ve medya birliğini ziyaret etti
TDP Genel Başkanı Sarıgül AFİHAD ve medya birliğini ziyaret etti Admin
Bu içerik 66 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İnternet Medya Birliği Dönem Başkanı Soner Gürsan, İnternet medyasının sıkıntılarından bahsederek, yeni düzenlemenin elzem olduğunu, yapılacak bu yeni düzenlemede ortak karar ve fikir birliğinin olması gerektiğini ifadelendirdi.

 İnternet medyasından evine ekmek götüren çoğu haber sitesi sahibinin vergi mükellefi olduğuna da değinen Gürsan, Devletin bu işten ekmeğini kazananları desteklemesi gerektiğini de sözlerine ekledi. İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday’da yapılacak düzenleme ile birlikte basın kanunu kapsamına alınması planlanan çok sayıda haber sitesinin rahat bir efes alacağını ifade etti.

Genel Başkan Mustafa Sarıgül ziyaretinde, basının sorunlarını iyi bildiğini özellikle İnternet Medyasının hayatımızda olmazsa olmazlar arasına girdiğini ifade ederek, son dönemde ulusal basının hükumetten yana tavır aldığını tam manası ile ülke gerçeklerine ve ülke gündemine eğilemediğini sorunları tam anlamı ile dile getiremediğini ifade etti.

SİYASETTE BİR İLK

Karşılıklı saygı  çerçevesinde eleştirilerin yapılması gerektiğininde altını çizen Sarıgül, Partilerinde ilk defa diğer partilerde olmayan İnternet ve sosyal medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Maksut Beykoz beyin ilgilendiğini ifadelendirdi.

Maalesef son dönemlerde benzin, mazot ve karyakıt fiyatları ile birlikte, elektrik, doğalgaz, et, ve gıda fiyatlarındaki artışın akıl almaz derecede yükseldiğini ifade eden Sarıgül, İnsanları artık evine ekmek ve gıda götürmekte zorlandığını ifade etti. Artık insanların eskiden kilo ile aldıkları çok sayıda ürünü evine gramla almak zorunda kaldığını ifadelendirdi.

bİZLERİ AYAKTA TUTAN SİZLERSİNİZ

İnternet Haberciliği ve internet medyasına son derece önem verdiğini ifade eden Sarıgül, “bizlerin sesi, soluğu, gözü, kulağı olan sizlersiniz bizleri ayakta tutan sizlersiniz, o nedenle yaptığınız işi önemsiyoruz. Sizleri İnşallah Ankara’ya da bekliyorum” ifadelerine yer verdi.  Ziyarete, Genel Başkan Sarıgül’ün yanı sıra,  Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Kadir Uysal ile birlikte çok sayıda partili, ve parti yöneticisi katıldı.

Ziyarette İnternet Medya Birliği Dönem Başkanı Soner Güğrsan, İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, Birlik Üyelerinden Doğancan Gürsan ve Dilek Tür hazır bulundu. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi