Vali Yardımcısı nereyi ziyaret etti?

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı ve aynı zamanda Yeşilay İl Başkanı olan Nurullah Kaya, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ile birlikte Emirdağ’da bulunan Mustafa Çekiç Ortaokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler

Vali Yardımcısı nereyi ziyaret etti?
Vali Yardımcısı nereyi ziyaret etti? Admin
Bu içerik 91 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vali Yardımcısı Nurullah Kaya öğrencilere; “Yeşilay olarak öncelikli amacımız bağımlılıkları oluşmadan önce engellemek. Dolayısıyla önleme çalışmaları faaliyetlerimiz içerisinde siz öğrenciler çok önemli bir yer tutuyor. Sizlerin sayesinde ebeveynlerinize ve her yaştan insanımızın bilinçlenmesine katkıda bulunmak hedefindeyiz. Bu sayede herkesin bağımlılıklarla mücadelenin bir parçası olmasını amaçlıyoruz” dedi.

İlçe genelinde ve okullarda her türlü bağımlılıkla mücadele edildiğini, yürütülen çalışmalarla hem halkın hem de öğrencilerin bilinçlendirilmeye çalışıldığını ifade eden Kaymakam Bilici, bağımlıkla mücadele konusunda yapılacak her çalışmanın da destekleneceğini belirtti.

Öğrencilerin bağımlılıkla ilgili hazırladıkları çalışmayı inceleyerek bilgiler alan Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve Kaymakam Bilici, bağımlılıkla mücadele konusunda öğrencilerin çok bilinçli olduklarını belirterek tebrik ettiler.

Daha sonra öğrencilere bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklar hakkında Yeşilay temsilcisi tarafından bilgiler verildi.

Öğrencilerden her türlü bağımlılıkla mücadele konusunda söz alınırken onların artık birer Yeşilaycı olduğu belirtilerek Yeşilay rozetleri takıldı.

Ziyarette Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve Kaymakam Osman Bilici’nin eşleri de yer alırken öğrencilere Yeşilay rozetlerini takarak genç Yeşilaycıları tebrik ettiler. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #nurullahkaya #osmanbilici #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ