Başkan Çöl Öğrencilerle Buluştu

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt ile birlikte Türk Telekom Fen Lisesinde düzenlenen deneme sınavlarında ter döken öğrencileri ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular

Başkan  Çöl Öğrencilerle Buluştu
Başkan  Çöl Öğrencilerle Buluştu Admin
Bu içerik 367 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
Türk Telekom Fen Lisesi ziyaretlerinde Okul Müdürü Recep Çetin ev sahipliğinde yapılan ziyarette bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt; “Eğitim camiasından gelen Belediye Başkanımız ile birlikte ilçemize daha iyi hizmetler yapmak için var güzümüzle çalışıyoruz. Bilindiği gibi Belediye Başkanımızın bizlere destekleri ile sizlere farklı kategorilerdeki öğrenci kardeşlerimize ücretsiz denemeler veriyoruz. Ben bu bağlamda kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
 
"BAŞARI ÇITANIZI YÜKSELTECEKSİNİZ"
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Sizlerin ilerleyen eğitim yaşantınızı etkileyecek olan sınavlara daha rahat girebilmeniz, sınav stresi ile başa çıkabilmeniz ve kendinizi deneyerek eksik kaldığınız alanlarda kendinizi yetiştirebilmeniz için; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte ortaklaşa yapmış olduğumuz deneme sınavları tüm hızıyla devam ediyor.
Şimdiye kadar 6 tane Ortaokul da LGS sınavı denemesi ile 3169 öğrenci kardeşimizin, Lise denemeleri kapsamında TYT branşında 1140 öğrenci kardeşimizin, AYT branşında 760 öğrenci kardeşimizin deneme sınavı olmasına vesile olduk. İnşallah bu hazırlık ve denemeler ilerleyen zamanlarda gireceğiniz gerçek sınavlarda sizlere yol göstererek hedeflediğiniz ve istediğiniz bölümleri kazanmanızı sağlayarak başarı çıtamızı yükselteceksiniz. Ben bu vesileyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Bozkurt’a Okul Müdürlerimize, idareci ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, bütün öğrenci kardeşlerimize ve ailelerimize sınavlarda yürekten başarılar diliyorum” dedi.

 

#mustafaçöl #sandıklıbelediyesi #sandıklı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ