Taytak ilçeleri arşınlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla başlayan “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” programında konuşan MYK ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Altılı masanın altında FETÖ ve HDP-PKK-YPG vardır”

Taytak ilçeleri arşınlıyor
Taytak ilçeleri arşınlıyor Admin
Bu içerik 100 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı ile Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Adım Adım 2023, İlçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma Programı" 17 ilçe de 3 gün boyunca gerçekleşti.  Toplantılara, MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri Özgür Bayraktar ve Volkan Dudu, İl Başkanı Mehmet Kocacan ve İl yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve yönetimi, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, ilçe başkanları, belediye başkanları, STK temsilcileri, Muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

ALGI OPERASYONLARI YAPILDI 

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, altılı masanın faaliyetleri ve terör örgütü FETÖ'yü değerlendirdi. Taytak, "Alimlerin sustuğu yerde zalimler konuşur. Burada algı operasyonlarında ifade ettiğimiz böyle şeyler yaşanıyor ki zaman zaman insanın inanası geliyor mesela bir şey yaptılar dediler ki 128 milyarda kayıp sanki bir gün tırlar yanaştı merkez dairesine ve bu parayı aldı götürdü. Onların attığı itiraflarından sonra bu konu toplumda aydınlığa kavuştu. Ama hala daha CHP ve İP bunu sorar hala da HDP bunu sorar demek ki bu algılarla insanlar yönlendiriliyor. İttifakın üyelerinden Kemal Kılıçdaroğlu CHP'nin Genel Başkanı. Atatürk'ün kurduğu bir CHP dışında, Atatürk düşmanı bir il başkanı ile birlikte milli meselelerin tamamına ters bakarak Atatürk'ü CHP'den atıp yeni bir yolla bunun yolunu AB normlarıyla götürmeye çalışıyorlar. Herkesin bildiği gibi tesadüfen gelmedi. CHP'de bir problem yaşandı. Ondan sonraki süreçte 'Ben aday değilim.' dedi. Yedi saat sonra önce genel başkan adayı oldu sonrada genel başkan oldu. O günden bugüne CHP'nin ne kadar kötü tipleri varsa hepsini birer ayıklatıp kendi etnik yapısına göre bir yapı kurdurdu. Kaç dönem seçim kaybetmesine rağmen duruyor ve durmayada devam edecek." dedi.

MHP'Yİ BÖLMEYE KALKTI 

İYİ Parti Lideri Meral Akşener hakkında konuşan Taytak, "İkinci şahıs Meral Akşener'dir. Babasından mason, kocasından mahocu, ağabeyiyle ülkücü. Tüm bunlar kendi ifadesidir. Böyle bir şahsiyettir. Önce DYP'den milletvekili oldu sonra İçişleri Bakanlığı aldı. Yine kendi ifadesiyle, 'Ben milletvekilliğimi böyle oldum ama bakanlığımla ilgili tavsiye edildim.' demiştir. O tavsiyeyi kimin ettiğinde 15 Temmuz sonrasında bir televizyon programında eski FETÖ'cü Nurettin Veren anlattı. FETÖ'nün çok kıymetli adamlarından yıllar sonra ayrılmış. Zaman zaman televizyon programları yaptı. Bir programda 'Hoca efendi bana talimat verdi. Ben götürüp teklif ettim.' dedi. Biz bunları önceden bilmiyorduk. 2004 yılı öncesi AK Parti'de Tayyip bey ile kurucu oldular. Hatta Afyon'a gelip toplantı yapacaklardı ama kendisinin isteklerini Tayyip bey karşılamayınca o ilişki bitti. 2004 yılında arkadaşlarımızın büyük ısrarı ve Genel Başkanımızın müsaadesiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı yaptık. O günden sonra siyasetini MHP'de sürdürdü. Daha sonra yıllarca Meclis Başkan Vekilliği yaptı. MHP'nin verebileceği en üst nokta oydu. İktidar ortağı değiliz iktidar değiliz. Basit bir olayı sebep yaparak aday edilmeyince karşımıza çıktı. MHP'de imza toplayarak partimizi ortasından böldü. Bunu Afyon'da da yaşadık. Öyle bir noktaya geldi ki aslan gibi kardeşlerimiz imza veriyor. Mahkemeler herşey bitince MHP'yi ellerinden kurtardık Allah'a çok şükür. Baktık ki Genel Başkanımızın dimdik duruşu, mücadelesi sonunda MHP'yi o hanımefedniye vermedik. Verseydik 15 Temmuz 2016 hain FETÖ darbe kalkışmasına hazırlık yapılacakmış. Hain darbe kalkışmasının siyasi ayağı MHP olacakmış. İmzaların arkasını araştırdık. İmza veren şahısların ya gelini FETÖ'cü, ya oğlu FETÖ'cü, ya kızı FETÖ'cü. Ya ilçede ki Kaymakam FETÖ'cü ya vilayetin birindeki Vali FETÖ'cü çıktı. Bunlar öyle algı operasyonu yaptılar ki tüm bunlara rağmen şükürler olsun MHP onlardan kurtulmuş oldu. Partimiz mahkeme mahkeme gezdirdi." diye konuştu.

CHP İLE ANLAŞMIŞ ARKADAŞLAR

Taytak, “Üçüncüsü Ahmet Davutoğlu'dur. AK Parti'nin yıldızlarından bir tanesiydi. Kendisi Büyük Orta Doğu Projesinin mimarlarındandır. Kendi durumu ortaya çıkınca Başbakanlıktan alındı. O gün dedi ki 'Ben ömrünün sonuna kadar AK Parti ve Tayyip Erdoğan'ın emrindeyim.' dedi. Şimdi küfür etme aşamasındadır. Ali Babacan'da aynısını yaptı. O da babasının yanında Amerika'da üniversite bitirmiş gelmiş ve Tayyip beye tavsiye edilmiş önemli bir bakanlık da yaptı yıllarca. Ondan sonraki dönemlerde de kendisi bakanlık yaptı üzerinde AK Parti'de iken Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı olabilmesi için CHP ile anlaşmış arkadaşlar. Bunlar hikâye değil hayal değil gerçekler hepiniz biliyorsunuz bu adamları. Hemşehrimiz Gültekin Uysal kaldı. Biz isterdik ki kendisi bu tarafta olsun bu şehrin evladıdır. Milliyetçi maneviyatçı vatan ve bayrak için canlı veren bir şehir Gültekin bey bu şehrin evladı. İnşallah birgün doğruyu bulur. Altılı masanın altında FETÖ ve HDP-PKK-YPG vardır" dedi. ODAK HABER MERKEZİ

 

#MHP #devletbahçeli #FETÖ #mehmettaytak #meralakşener #DYP #kemalkılıçtaroğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ