Akdağ Tabiat Parkında İmzalar Atıldı

Dönemin Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından işletmesi Sandıklı Belediyesine verilen Akdağ Tabiat Parkında yeni bir tesis daha misafirler ile buluşuyor

Akdağ Tabiat Parkında İmzalar Atıldı
Akdağ Tabiat Parkında İmzalar Atıldı Admin
Bu içerik 83 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün gayretleri doğrultusunda; Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ile Belediye arasında imzalanan protokol ile Akdağ Tabiat Parkına yeni yapılan “Av Köşkü” nün 10 yıllık işletme hakkı Sandıklı Belediyesi’nin oldu.
Atılan imzalar ile birlikte açıldığında Sandıklı Belediyesi tarafından işletilecek olan “Av Köşkü” ile gelen misafirlere daha kaliteli hizmet verilecek olup, Bungalov evleriyle birlikte vatandaşların daha güzel mekanlarda ağırlamak için gün saymaktadır. Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bölgemizin sayılı güzellikleri arasında kendisine yer bulan Akdag Tabiat Parkımız doğal güzellikleri, temiz havası, yapay gölü, Bungalov evleri ile misafirlerimize her zaman muhteşem bir atmosfer sunmaktadır.Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğümüz ile imzaladığımız protokolle Akdağ Tabiat Parkımıza yeni yapılan “Av Köşkü”müz, 10 yıllığına işletme hakkı Sandıklı Belediyemize verilmiştir.Sandıklı Belediyesi olarak işletmesi yapmaktan gurur duyduğumuz Akdağ Tabiat Parkımız yeni açılacak olan bu tesisimizle birlikte misafirlerimize daha güzel hizmetler verecektir. Ben bu vesileyle başta Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Bakanlığımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 
#mustafaçöl #sandıklıbelediyesi #sandıklı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi