183 yıllık büyük gurur

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Vali Yiğitbaşı, “Afyonkarahisar’ın Ülkemizde en güvenilir iller arasında yer haline gelmesi noktasında özverili ve başarılı çalışmalar yürüten, gece gündüz yoğun bir mesai harcayarak asayişi ve güveni temin eden İl Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum”

183 yıllık büyük gurur
183 yıllık büyük gurur Admin
Bu içerik 432 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 183. Yıl dönümü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, “Milletimizin huzuru, asayişin temini ve devletimizin güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak canla-başla hizmet veren, tarihi şan, şeref ve başarılarla dolu, Jandarma Teşkilatı'mızın kuruluşunun 183. yıl dönümünü kutlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Öncellikle Türk Milletinin bağrından çıkmış, kamu düzeninin korunması ve kollanması çalışmalarında mesai mefhumu gözetmeksizin her zaman Aziz Milletimizin hizmetinde olan değerli teşkilat mensuplarımızı kutluyorum. Şanlı bir tarihe ve şehadetle taçlanmış kutlu bir maziye sahip olan Jandarma Teşkilatımız, üstün vazife anlayışı,  örnek disiplin ve donanımıyla, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve esenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak çalışmaktadır” dedi.

HALKIMIZIN HER ZAMAN YANINDA

Vali Yiğitbaşı, “Jandarma Teşkilatımız; toplum vicdanından ve yasalardan aldığı güçle, güvenlik ve bireysel hak ve özgürlükler arasındaki hassas dengeyi daima gözeterek kendisine tevdi edilen vazifeleri büyük bir başarıyla yerine getirmektedir. Jandarmamız; deprem, sel, çığ vb. birçok doğal afette halkımızın yanında yer almaktadır. Afyonkarahisar’ın Ülkemizde en güvenilir iller arasında yer haline gelmesi noktasında özverili ve başarılı çalışmalar yürüten, gece gündüz yoğun bir mesai harcayarak asayişi ve güveni temin eden İl Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 183. Kuruluş Yıl Dönümünü tekrar kutluyor, bu anlamlı günde görev yapan her kademedeki teşkilat mensuplarımızı takdirle selamlıyorum. Jandarma Teşkilatımıza aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar dilerken, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #kübragüranyiğitbaşı #jandarma #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi