Özgül Termal Basınla Bir Arada

Yönetim kademesi yenilenen Özgül Termal, basın mensuplarıyla tanıtım toplantısında bir araya geldi

Özgül Termal Basınla Bir Arada
Özgül Termal Basınla Bir Arada Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Turizm sezonun açılmasına sayılı günler kala termal turizminin lokomotif isimlerinden Özgül Termal’in değişen yönetimi, Gazligöl Bölgesinde vermiş oldukları basınla buluştu. Özgül Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özgül 2008 yılından bu zamana kadar termal turizmi temsil noktasında en iyi şekilde göğüslediklerini dile getirirken bölgeye aynı alanda yeni yatırımların müjdesini verdi.  Özgül “2008 yılında devre satışlarıyla başladığımız tesisle şuana kadar altı yüz oda yirmi sekiz villa olarak tesisimiz işletme halindedir. Bölgede en büyük olan tesis Özgül Termal. Yılsonunda tamamlayacağımız kırk iki villa ile birlikte ileriye dönük daha verimli bir şekilde tesisimizi işletmekteyiz. Zafer Hava alanı ile birlikte yeni dış ülkelere açılıp Belçika, Almanya ve Hollanda’dan yabancı misafirlerimiz gelmektedir” dedi.

Basın mensuplarının sorularını dikkatle dinleyen  Özgül Termal İşletme Müdürü Hakan Siyah,  Afyonkarahisar başta olmak üzere Afyonkarahisar dışında yıllık kaç kişi ağırlıyorsunuz sorusuna, “Yıllık olarak dışarıdan on iki bin misafir ağırladık. Şimdiye kadarda yaklaşık olarak kırk dört bine yakın misafir ağırladık. Yeni yatırımlarımız devam ediyor Özgül Termal altı yüz daire yirmi sekiz villadan şuanda hizmet veriyor. Aynı zamanda Kasım ayında yirmi iki tane daha villamız faaliyete geçecektir. Toplam elli villa olarak hizmet vereceğiz. Tüm odalarımızda termal sular mevcuttur” dedi.

GAZLIGÖL'Ü DAHA TANINIR HALE GETİRECEĞİZ 

Afyonkarahisar ve Gazlıgöl’ün turizm açısından daha tanınır hale getirebilmek için farklı konseptler düzenlediklerine dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Özgül “Misafirlerimize Ayazini tanıtmakta ve Ayazin turları düzenlemekteyiz. Vekillerimizle görüşmelerimiz kapsamında havzanın daha iyileştirilmesi suyun daha verimli bir şekilde kullanılabilinmesi için başlatılan faaliyetler çalışmaları devam etmektedir. Çalışmalar ise bu yaz döneminde tamamlanarak misafirlere kullanımına sunulacaktır. Afyonumuzu ve Gazlıgölümüzü turizm olarak daha tanınır hale getireceğiz. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız” ifadelerini kullandı.

Termal turizm hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özgül bundan sonraki gerçekleştirecekleri tüm faaliyetlerde basın mensuplarıyla sık sık bir araya geleceğini belirtti. >>FADİME ÖZKARAN

 

#afyon #aliözgül #hakansiyah #turizm #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar sürüyor
Çalışmalar sürüyor
Halkımız en iyisini hak ediyor
Halkımız en iyisini hak ediyor