Taytak’ın sicili bizim onurumuzdur

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na sert cevap verdi. Kocacan, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ı eleştiren Mısırlıoğlu’na, “Biz onun yol arkadaşları olarak onu çok iyi biliyoruz. Onun sicili bizim şerefimizdir, onurumuzdur bunu böyle bilesin”

Taytak’ın sicili bizim onurumuzdur
Taytak’ın sicili bizim onurumuzdur Admin
Bu içerik 54 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantında İl Başkanı Mehmet Kocacan gündemi değerlendirdi. Toplantıda MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ı eleştiren İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu sert bir dille eleştiren MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Sayın Milletvekilimiz MYK üyemiz Mehmet Taytak’a haddin olmayarak sataşmışsın. Bir defa o senin dengin değil. Sen yıllarca ona abi dedin. FETÖ, PKK ona tuzak kurduğunda o camianın içinde idin. Sayın Taytak’ın siyasi sicilini tüm Ülkücü camia, tüm Türkiye biliyor. Davasına sadakatini biliyor, emperyalist güçlere karşı, bölücülere karşı mücadelesini biliyor, halka hizmet aşkını biliyor, adamlığını biliyor. Biz onun yol arkadaşları olarak onu çok iyi biliyoruz. Onun sicili bizim şerefimizdir, onurumuzdur bunu böyle bilesin”

ONU MUHTARLARA SOR

İl Başkanı Kocacan, “Ayrıca senin sosyal medyada kendi partili büyüklerinle yaptığın atarlanmaları da biliyoruz. Yalnız dikkat et oradan bir cevap gelmedi diye aynısını başka abilerine, başka siyasilere yapma. Bir gün birisi senin defteri açar, okur sonrası iyi olmaz. Sonra halkın içine ayda yılda bir geliyorsunuz milletin durumunu bilmiyordunuz demişsin. Sana şimdi soruyorum. Sayın Taytak’tan daha fazla milletin derdi ile ilgilenen bir vekilin var mı? Onun kazandırdıkları, çözdükleri sorunları sivil toplum kuruluşlarına sor, muhtarlara sor, vatandaşa sor, hatta senin partilin olupta geçmişin hatırına sayın vekilin derdini çözdüğü yol arkadaşlarına sor. Dahası var ama bunlar yeter. Yapılan hizmet ve yatırımlar asla bir basın toplantısına sığmayacaktır. Sayın Vekilimiz bizim onurumuzdur, gururumuzdur” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetkocacan #mehmettaytak #muhammetmısırlıoğlu #FETÖ #iyiparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi