Başkan Sarı çocukların karne sevincini paylaştı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 2021-2022 eğitim öğretim yılının tamamlanması dolayısıyla Dinar Menderes İlkokulu ve Dinar Şehit Süleyman Şahin İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım programlarında öğrencilerimiz ile bir araya gelerek karne sevinçlerine ortak oldu

Başkan Sarı çocukların karne sevincini paylaştı
Başkan Sarı çocukların karne sevincini paylaştı Admin
Bu içerik 69 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!
ÇOCUKLARDAN BAŞKANA SEVGİ GÖSTERİSİ
Öğrenci dostu Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, her zaman olduğu gibi yine okullarda öğretmenler ve öğrenciler tarafından ilgi ve sevgiyle karşılandı.
İlk olarak Menderes İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım programında öğrenciler ile bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya öğrenciler günün anısına çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.
İnce hediyeleri dolayısıyla öğretmenlerimize ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimize teşekkür eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek, eğitim öğretim yılı boyunca çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları adına fedakârca görev yapan öğretmenlerimize teşekkür etti.
Akabinde ise Menderes İlkokulumuzda bulunan 1.sınıf öğrencilerimizin karne dağıtımını gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, öğrencilerimizin karne sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, tatil döneminde bol bol kitap okumaları temennisinde bulunup, öğrencilerimizi tebrik etti.
“ŞEHİT SÜLEYMAN ŞAHİN İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN SARIYA TEŞEKKÜR”
Dinar Şehit Süleyman Şahin İlkokulunda gerçekleşen karne dağıtım programında öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, öğrenciler ile bir süre okul bahçesinde sohbet ederek, karneleri ile ilgili öğrencilerimizden bilgi aldı.
Akabinde ise sınıflarımıza geçerek öğrencilerin karne dağıtımını gerçekleştirip, öğrencilerimize tatil dönemlerinde bol bol kitap okumaları temennisinde bulunan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, karne dağıtırken öğrencilerimizi derslerinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı tebrik etti.
Okul Müdürü Bayram Yüksel, öğrenciler adına anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya okullarına vermiş olduğu destekler ve ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. ODAK HABER MERKEZİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ