ÇOBANLAR DA TAMAM

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Yönetimi ilçe kongrelerinde sona doğru geldi

ÇOBANLAR DA TAMAM
ÇOBANLAR DA TAMAM Admin
Bu içerik 121 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Senenin başında yapılan bayrak değişimiyle yönetimin Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Gufran Çetinel ve kurmaylarına verilmesinin ardından Afyonkarahisar’da gözle görülür bir ivme yakalayan partililer dün Çobanlar ilçesinin ikinci olağan kongresini de gerçekleştirdi.

İl ve civar ilçe teşkilatlarını bir araya getiren Çobanlar’ın ikinci kongresinde seçime tek listeyle giren Muhammet Uysal oy birliğiyle Yeniden Refah Partisi Çobanlar İlçe Başkanı oldu. Kongre sırasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Gufran Çetinel, Milli Görüş Hareketinin Merhum Lideri Necmettin Erbakan Hoca’nın “Siyaseti önemsemeyen Müslümanları, Müslümanları önemsemeyen siyasetçiler yönetir” sözüne istinaden neden siyaset yapmaları gerektiğine değindi.

Genel Merkez Yakından İzledi

Çobanlar Kongresi parti genel merkezinden sürpriz bir ismi ağırladı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Av. Bayram Sakartepe’nin katılım sağladığı Yeniden Refah Partisi Çobanlar İkinci Olağan Kongresi’nde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Sakartepe Anadolu’nun her ilçesinin ayrı bir önem arz ettiğini vurgulayarak iktidara uzanan yolda durmadan ve yorulmadan ilerleyeceklerini kaydetti. Genel Başkan Yardımcısı Sakartepe“Bugün İzmir’imizde beş yüz bin Bayraklı ilçemizin ve iki yüz bin nüfuslu Torbalı ilçemizin kongreleri vardı. İl Başkanımız bizi davet ettiğinde ‘Çobanlar bizim için çok önemli kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağım. İzmir’de siz yedi yüz bin nüfuslu iki ilçemizin kongresini yaparsınız ama biz gidip Çobanlarlı kardeşlerimizle buluşacağız’ dedim”diyerek Çobanlar’ın Milli Görüş için ne kadar önemli olduğunun altını çizdi.

“İttifakınızı Seçin” Diyorlar

Anket şirketleri ve ulusal medyanın tavırlarına anlam veremediklerini ifade eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Av. Bayram Sakartepe anket şirketlerinin ve televizyon kanallarının kendilerine “Bizim sizi göstermemiz için lütfen ittifakınızı seçin” şeklinde talepler olduğunu, aksi halde Yeniden Refah Partisi’ni kararsızlara yazacaklarını belirttiklerini ifade etti. Bu durum karşısında duruşlarından asla taviz vermeyeceklerinin altını çizen Genel Başkan Yardımcısı Sakartepe, “Kardeşim ben kararsız değilim. Ben son derece kararlıyım. Kararımda Milli görüş ve Yeniden Refah Partisidir. Bu kadar net mesaj varken sen beni nasıl kararsızlara yazacaksın” diyerek tepkisini dile getirdi.

Seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Sakartepe Cumhurbaşkanı adaylarıyla alakalı net konuşarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın 13. Cumhurbaşkanı adayı olduğunu belirterek ilk seçimde parlamentoda olacaklarını belirtti. ODAK HABER MERKEZİ

#yenidenrefahpartisi #bayramsakartepe #fatiherbakan #çobanlarilçesi #afyon #siyaset #necmettinerbakan #gufrançetinel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ