Seçim vaatleri hayata geçiyor

Söz verdiği projeleri teker teker yerine getiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, 56 seçim vaadinden biri olan Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme Projesini de hayata geçirdi

Seçim vaatleri hayata geçiyor
Seçim vaatleri hayata geçiyor Admin
Bu içerik 68 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gerçekleştirilen Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme Projesi ile Emirdağ Belediyesi'nin belirlediği kriterlere sahip hedef kitleye, istenilen zaman diliminde, belli bir lokasyona geldiğinde GSM operatörleri tarafından SMS iletilecek.Belediye, iletmek istediği mesajı belirleyecek, vatandaş, belediyenin tanımladığı lokasyona geldiğinde sistem onu algılayıp belirlenen mesajı hedef kitleye gönderecek.

EMİRDAĞ’A HAYIRLI OLSUN

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu yaptığı değerlendirmede, “Söz verdiğimiz bir projeyi daha hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kadim şehrimiz Emirdağın her daim hak ettiği yerde olabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir işe gönül verirseniz bütün kapılar size açılır ve gönül alırsınız. Biz Emirdağ Belediyesi ailesi olarak bu ilke ile yola çıkarak projelerimizi hayata geçiriyoruz. Lokasyon Bazlı SMS Bilgilendirme ile vatandaşlarımız belediyemizin çalışmaları ve duyurularından anında haberdar edilecek. Ayrıca bu uygulama ilçe sınırımızdan geçen vatandaşlarımızı da ilçemize davet edeceğiz. Hizmetlerin Başkenti Kadim şehrimiz Emirdağ'a hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

ODAK HABER NERKEZİ

#emirdağbelediyesi #serkankoyuncu #seçim #hizmet #ODAK #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üreticiler zor durumda
Üreticiler zor durumda
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK MEDYA LİSESİ