BELEDİYEDEN GENÇLERE BİR DESTEK DAHA

Afyonkarahisar Belediyesi gençlere verdiği desteği aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; ücretsiz olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), bekçilik, askeriye ve BESYO sınavı için hazırlık kursları başladı.Mustafa Abi Spor Salonu’ açılan ücretsiz kursta, gençlerimiz adım adım hayallerine yürüyor

BELEDİYEDEN GENÇLERE BİR DESTEK DAHA
BELEDİYEDEN GENÇLERE BİR DESTEK DAHA Admin
Bu içerik 80 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde alanında uzman eğitmenler nezaretinde başlayan ücretsiz kursta, adaylara, programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuluyor. Sınava uygun parkur adaylar için kurulurken, adaylar böyle bir kursun açılmasından dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

BAŞKAN ZEYBEK BAŞARILAR DİLEDİ

Kurslara ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Gençlerimizin gelecek planlamaları içerisinde hayallerindeki mesleğe kavuşmaları için Afyonkarahisar Belediyesi olarak ücretsiz kurslar açarak gençlerimize imkan sağlıyoruz. Bu kapsamda Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) bekçilik, askeriye ve BESYO sınavlarına hazırlanan gençlerimize belediyemiz bünyesindeki spor antrenörlerimiz tarafından ücretsiz kurslar veriliyor. Kurslara katılan tüm adaylara başarılar diliyorum. İnşallah bizlerde gençlerimizin çıkmış olduğu bu yolda bir nebze olsun  Kursu’na katılan tüm gençlerimize sınavda, üstün başarılar diliyorum.” dedi. Kursa başvuru ve detaylı bilgi için adaylar Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile irtibata geçerek bilgi alabilirler.

HABER GÖKHAN KOCAASLAN 

#POMEM #mehmetzeybek #afyon #BESYO
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Miniklerden Valiye hoş geldin süprizi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi
Eğitim faaliyetleri değerlendirildi