Advert

ATSO büyük destekçimiz

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda iş adamlarıyla buluştu. Toplantıda konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan övgüyle bahseden Vali Yiğitbaşı, “Ticaret ve Sanayi Odamız, şehrimizin katkısına çalışmalarda bizlerin destekçisi olmuştur”

ATSO büyük destekçimiz
ATSO büyük destekçimiz Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, “Şehrimiz ihracatıyla, üretimiyle, sanayisiyle, termal turizmiyle, hem bölgemizde hem de ülkemizde adeta parlayan bir yıldız konumunda. Türkiye’nin ekonomisine yön veren şehrimiz, yer altında ve yer üstünde sayısız nimetle donatılmış bir il.  Yer altında şifalı suyu termali, dünyaca ünlü mermeri, yer üstünde Kocatepe’si, Frig Vadisi, Eber Gölü, Kalesi, tarihi konakları, müzeleri, üretiminde öncü olduğu sucuğu, kaymağı, lokumu, kirazı, vişnesi, patatesi, haşhaşı, yumurtasıyla, Afyonkarahisar büyük bir potansiyeli bünyesinde topluyor ve barındırıyor” dedi.

ATSO DEĞER KATIYOR

Vali Yiğitbaşı, “İşte bu noktada tüm potansiyelin ortaya çıkarılmasında öncü olan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamızın ve siz iş insanlarımızın, bu şehre kattığı değerin farkındayız. İl genelinde gerçekleştirilen mesleki eğitimlerde, sosyal ve kültürel projelerde, Ticaret ve Sanayi Odamız, şehrimizin katkısına çalışmalarda bizlerin destekçisi olmuştur. Aynı şekilde yürüttüğümüz her projede en önemli ortaklarımızdan birisi her zaman ATSO olmuştur. Bu noktada hepinizin huzurunda ben Başkanımıza ve üyelerine teşekkür ediyorum. Türkiye’nin ilk Yeşil OSB’si olacak Merkez 2.OSB’de yürütülen çalışmaları da bizzat yakından takip ettiğimi ve en kısa sürede yatırımcı almaya başlayacak olan OSB’mizin Türkiye’ye örnek olmasından son derece büyük bir memnuniyet duyduğumu da ifade etmek istiyorum” diye konuştu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #ATSO #ticaretvesanayiodası #kübrayiğitbaşı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı
Denizlispor’da 3 eksik
Denizlispor’da 3 eksik