Advert

Halkımız en iyisini hak ediyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başkan Sarı, “Dinar halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor”

Halkımız en iyisini hak ediyor
Halkımız en iyisini hak ediyor Admin
Bu içerik 81 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Altmışevler Mahallesi Muhtarı Güneş Gültaş ve mahalle sakinleri mahallelerine Dinar Belediyesi tarafından yapılan hizmetler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür ettiler. Belediye tarafından; Altmışevler Mahallesinde parke taşı döşemesi, çocuk oyun parkı bakım ve onarımı, su kanalı yapımı, kaldırım çalışması ve birçok hizmet gerçekleştirildi.

GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Ziyarette; İlçenin her noktasında belediye olarak gerekli çalışmaların yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, “İlçemizin modern bir görünümde olması adına her alanda belediye olarak gerekli çalışmaları yapıyor, projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Mahalle muhtarlarımız ile sürekli işbirliği içerisinde talep ve istekler için imkânlarımız dâhilinde gerekli çalışmaları başlatıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Dinar halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.İYAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bahçıvan, İYAŞ Park AVM Müdürü Celalettin Çalış, Dinar AVM Müdürü Sadettin Taşpınar ve Müdür Yardımcısı Etem Naz’da Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyarette bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı, "Nazik ziyaretleri dolayısıyla İyaş Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bahçıvan’a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum"dedi. ODAK HABER MERKEZİ

 

#dinarbelediyesi #nihatsarı #İYAŞ #sadettintaşpınar #etemnaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kötü alışkanlıklara yönelmesinler
Kötü alışkanlıklara yönelmesinler
Geçmiş Olsun
Geçmiş Olsun