Advert

Vali Yiğitbaşı, "Demokratik kültürün ayrılmaz parçası"

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Vali Yiğitbaşı,
Vali Yiğitbaşı, Admin
Bu içerik 94 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vali Yiğitbaşı,“Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basın, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi, zamanında ve gerçek bilgiye erişim gibi önemli görevleri ifa etmektedir. Bireylerin habere erişimi, kamuoyu farkındalığı oluşturma, eğitim ve bilinçlendirme, toplumdaki farklı görüşlerin eşit ve adil temsili bağlamında basın mensuplarının önemli rol ve sorumlulukları bulunmaktadır.

Demokratik kültürün ayrılmaz parçası, vatandaşların etkili ve güçlü sesi yerel basınımız, Afyonkarahisar’da köklü bir geçmişe sahiptir. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerinin dile getirilmesi ve şehrimizin yararına olacak öneri ve adımlarda basınımız öncülük etmektedir.

Şehrimizin pek çok alanda gösterdiği gelişme ve ivmeyi, yerel, ulusal ve uluslararası çeşitli mecra ve platformlara taşıyan basın mensuplarımıza içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum. Bu özel gün vesilesiyle yazılı, işitsel ve görsel medyada faaliyetlerini fedakarca sürdüren tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyor, her birine başarılar diliyorum”

 

#afyon #kübrayiğitbaşı #gazetecilervebasınbayramı #kübrayiğitbaşı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı