Advert

Özkaya vatandaşı dinliyor

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya hafta sonunda Afyon merkeze bağlı köyler ile Çay ilçesinde bulunan köy ve belde belediyeler ile çeşitli ziyaretlerle birlikte 25’in üzerinde etkinliğe imza attı

Özkaya vatandaşı dinliyor
Özkaya vatandaşı dinliyor Admin
Bu içerik 201 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesi ile birlikte AK Parti Milletvekili Ali Özkaya halkla bir araya gelerek halkın sorunlarını dinleyip, çözümü noktasında girişimlerde bulunuyor. Ali Özkaya hafta sonunda ilk olarak il merkezinde yoğun bir ziyaret trafiğinde bulundu. Birisi belde de birisi de merkezde olmak üzere iki işyerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Özkaya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan İsmail Hakkı Kasapoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Esnaf Odaları Birliğine üye olan meslek odalarının başkanları ile ESOB’ta bir araya gelen Özkaya’ya Birlik Başkanı Cengiz Üstün esnafın sorunlarını içeren dosya sundu.  Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki sendikacılarla toplantı yapan Ali Özkaya daha sonra Güvenevler Mahalle muhtarı Erdal Balıbey’i ziyaret etti. Mahallenin ilkokul sorununun çözümü girişimde bulunan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya günün akşamında ise Salar beldesinde AK Partili belde belediye başkanları, belde başkanları ile bir araya gelerek günü sonlandırdı.

YALNIZ BIRAKMADILAR

Milletvekili Ali Özkaya’yı ziyaretlerinin bir bölümünde AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez ilçe Başkanı Ziya Çoşkun Karadeniz, İGM üyeleri Nurettin Birliktir, Ali Karkı ile teşkilat üyeleri yalnız bırakmadılar.Afyonkarahisar ESOB Başkanı Cengiz Üstün ve Odaya bağlı başkanlar ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Ali Özkaya oda başkanların sorunlarını dinledi.ESOB ‘ta gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve teşkilat üyeleri ile ESOB’a bağlı odaların taleplerini, esnafların beklentileri dinleyen Milletvekili Özkaya yaptığı değerlendirmede,  “Sorunları dinledik. Çözümleri konusunda çalışmaya başlayacağız. Ekonomimizin temelini ve omurgasını oluşturan esnaflarımızın emrindeyiz” dedi.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya Afyonkarahisar İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz,  İGM Üyesi Nurettin Birliktir ve partililerle birlikte ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.Afyonkarahisar’a ziyarette bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız, Memur-sen İl Başkanı Ali Keskin ve sendika temsilcilerini Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte ziyaret eden AK Parti Milletvekili Ali Özkaya sendikacıların kendisine ve beraberindeki heyete göstermiş oldukları İlgileri nedeniyle teşekkür etti.MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Çınaroğlu'nu Yeşilyol'da bulunan Çay ve Ötesi işletmesinde, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve teşkilat üyeleri ile birlikte ziyaret ederek hayırlı bereketli işler diledi.

ÇIKRIK’TA SICAK KARŞILAMA

Çıkrık Beldesini ziyaret eden AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, vatandaşlar veesnaflarla bir araya geldi. Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Çıkrık Belediye Başkanı RecepKüçükayar, Belde Başkanı, İGM Üyesi Nurettin Birliktir ve partililer ile vatandaşların ve esnafın taleplerini dinleyen Milletvekili Özkaya tarlada Arpa hasadı yapan çiftçilerle bir araya geldi. Beldeden ayrılırken tüm vatandaşlara veesnaflara bol bereketli ve hayırlı günler diledi.Merkeze bağlı Çıkrık Beldesinde teşkilat üyeleri ile birlikte Ayçiçek tarlasını ziyaret eden AK Parti Milletvekili Ali Özkaya yaptığı değerlendirmede,  “Afyonkarahisar genelinde dağıtımını sağladığımız 4 milyonluk liralık ayçiçeği tohumu, toprakla buluştu ve çiftçimizin, ülkemizin yüzünü güldürecek inşallah” dedi.Beyyazı Beldesinde turşuluk salatalık hasadı yapan çiftçilerle birlikte bir araya gelen AK Parti Milletvekili Özkaya, “Merkez İlçe Başkanı  Ziya Coşkun Karadeniz ve teşkilatımız ile birlikte tarım işçileri ile  sohbet ettik.  Türkiye için üreten tüm çiftçilerimize bereketli bir sezon diliyorum” dedi.Beyyazı Beldesinde faaliyet gösteren Arslanbey Tarıma ait 3 bin ton kapasiteli salamura tesisini ziyaret ederek, firma yetkilisi Mahmut Arslan'dan bilgiler alan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, hayırlı işler diledi.

TEŞEKKÜRLER SARIK

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İGM Üyeleri Nurettin Birliktir, Ali Karkı ve teşkilat üyeleri ile birlikte merkeze bağlı Sarık köyüne giderek köyün ihtiyaçlarını ve ülke gündemimiz üzerine köyde yaşayan vatandaşlarla sohbet etti. AK Parti Milletvekili Ali Özkaya Salar Beldesinde Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İGM Üyeleri, Merkez İlçe Yöneticileri, Merkez Belde Başkanları ve Belde Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Özkaya yaptığı açıklamada; “Beldelerin ihtiyaçları ve güncel meseleler üzerine çok faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. ODAK HABER/AHMET SARLIK

#aliözkaya #ziyaçoşkunkaradeniz #ismailhakkıkasapoğlu #ziyaçoşkunkaradeniz #
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı