Advert

Kendine görev edinmiş

CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz düzenlediği haftalık basın toplantısında MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı eleştirdi; “MHP Afyon İl Başkanı Millet İttifakına sataşmayı görev edinmiş”

Kendine görev edinmiş
Kendine görev edinmiş Admin
Bu içerik 118 kez okundu.

Haftalık basın toplantısında konuşan ve MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı eleştiren CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, “MHP Afyon İl Başkanı Millet İttifakına sataşmayı görev edinmiş, karalama politikalarını sürdürüyor. İttifak partilerinin yok gelmişi, yok geçmişi, yok gerçek yüzü vsvs vs. atıp-tutuyor.Daha önce FETÖ’nünsiyasi ayağı araştırılsın deyince redoyu verenler,  Resmî kurumlardan TC kaldırılmasın deyince karşı çıkanlar, şimdi vatanseverlik taslıyorlar. Birçok teklifi reddeden parti, başkalarının geçmişine dil uzatıyor. CHP savaş meydanlarında kurulan bir partidir. Sığındığınız parti gibi otel lobilerinde kurulmamıştı”

ZAFER MÜZESİ NE OLACAK

Zafer Müzesi ile ilgili de konuşan İl Başkanı Görgöz, “Afyon Zafer Müzesinin yıllardır restorasyonu yapılamadı. Çatısı alınan binanın adeta çürütülerek adeta göçürülmeye terkedilmiş gibi bir hali var. Anlaşılan ve görülen odur ki, bu iktidarın geçmişimize, tarihimize ve kültürel mirasımıza hiç ama hiç saygısı yok.1 ay sonra Zafer Haftası. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Kocatepe’den Büyük Taarruz emrini vererek başlattığı savaşın ve Afyonumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıldönümü. Buna rağmen yapılan bir çalışma yok.Yeni Müze Kompleksi bu yılın geçtiğimiz Haziran ayında hizmete açılacaktı. Hala olduğu gibi duruyor. Göstermelik bir şovla getirtip reklam yaptıkları Kybele heykeli de yeni müze de yerini almayı bekliyor” >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #yalçıngögöz #mehmetkocacan #zafer müzesi #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı