Advert

Bahçeşehir yine önde

Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında gerçekleştirilen LGS 2022 sınavının ardından tercihler yapıldı. Tercih sürecinden sonra binlerce lise adayı bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için tercih sonuçlarını beklemeye başladı. MEB’in yayımladığı takvim ile 2022 LGS sonuçları geçtiğimiz gün açıklandı. Açıklanan 2022 LGS sonuçlarına göre Bahçeşehir Koleji yine başarısıyla göz kamaştırdı.Her yıl onlarca öğrenciyi hayallerine kazandıran Bahçeşehir Koleji Afyonkarahisar Kampüsü 2022 LGS gurur tablosu belli oldu. Açıklanan tabloya göre 69 öğrenci hayallerine bir adım daha yaklaşarak liselere yerleşmeye hak kazandı

Bahçeşehir yine önde
Bahçeşehir yine önde Admin
Bu içerik 508 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında gerçekleştirilen LGS 2022 sınavının ardından tercihler yapıldı. Tercih sürecinden sonra binlerce lise adayı bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için tercih sonuçlarını beklemeye başladı. MEB’in  yayımladığı takvim ile 2022 LGS sonuçları  geçtiğimiz gün açıklandı. Açıklanan 2022 LGS sonuçlarına göre Bahçeşehir Koleji yine başarısıyla göz kamaştırdı.Her yıl onlarca öğrenciyi hayallerine  kazandıran Bahçeşehir Koleji Afyonkarahisar Kampüsü 2022 LGS gurur tablosu belli oldu. Açıklanan tabloya göre 69 öğrenci hayallerine bir adım daha yaklaşarak liselere yerleşmeye hak kazandı.

Yapılan tercihlerin ardından  Bahçeşehir Koleji Afyon Kampüsü toplam 69 öğrenciyi liseye  yerleştirdi. Yapılan yerleştirmelerde 1 öğrenci Kemerburgaz Fen ve Teknoloji Lisesini tam burslu kazanırken, Manisa Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi 1, Üsküdar Amerikan Koleji 1, Afyon Ayfer Ceylan Emet Fen Lisesi 1, İstanbul / Çapa Fen Lisesi 1, Süleyman Demirel Fen Lisesi 7, Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Akhisar/Manisa 1, Kamil Miras Anadolu Lisesi 5, Uğur Anadolu Lisesi 32, Afyon Lisesi 4, Antalya Konyaaltı Kampüsü Fen ve Teknoloji Lisesi 1, diğer Merkezi ve Yerel Anadolu Liselerine 4 kişi eğitim görmeye hak kazandı.

HABER: BETÜL ÖZDEMİR

#afyon #odakgazetesi #LGS #millieğitimbakanlığı #bahçeşehirkoleji #odak #eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı