Advert

Özel Yetenek Sınavları

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Geleneksel Türk Sanatları Bölümü ile Resim Bölümüne öğrenci almak üzere 06 Eylül 2022 tarihinde yapılacak “Özel Yetenek Sınavları”nın online başvuruları (Ön Kayıt) başladı

Özel Yetenek Sınavları
Özel Yetenek Sınavları Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Özel yetenek sınavlarına katılabilmek için adayların, 1 Ağustos – 5 Eylül 2022 tarihleri arasında internet üzerinden (http://onbasvuru.aku.edu.tr) “Aday Ön Kayıt Formu”nu doldurmaları gerekmektedir.

Ön kayıt işlemleri; sistem üzerindeki formun aday tarafından doldurulmasıyla başlayıp, istenen belgelerin açıklanan tarihlerde GSF Dekanlığına aday tarafından şahsen teslim edilmesi ve başvurunun onaylatılmasıyla tamamlanacaktır.

Adaylar, “Aday Ön Kayıt Formu” çıktısı ve istenen diğer belgeler ile birlikte 22 Ağustos – 5 Eylül 2022 tarihleri arasında, 5 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 17.30’a kadar GSF Dekanlığına şahsen başvurarak ön kayıtlarını onaylatmak zorundadırlar. Başvurusu onaylanan adaylara sistem üzerinden üretilen fotoğraflı “Özel Yetenek Sınavı Giriş ve Kimlik Belgesi” verilecektir. “Özel Yetenek Sınavı Giriş ve Kimlik Belgesi” olmayan adaylar, mazeretleri ne olursa olsun sınava alınmayacaktır.

Sınavlara ilişkin daha detaylı bilgiye, “Özel Yetenek Sınavı Kılavuzu” ile “Özel Yetenek Sınavı Uygulama Esasları”a https://gsf.aku.edu.tr/2022/07/08/2022-ozel-yetenek-sinavi-oys/ adresinden ulaşabilirsiniz. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #özelyeteneksınavı #AKÜ #odak #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı