Advert

Başkan Sarı, Kuran Kurslarını Ziyaret Etti

Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, ilçede faaliyet gösteren Kuran Kurslarında eğitim gören öğrencileri ziyaret etti

Başkan Sarı, Kuran Kurslarını Ziyaret Etti
Başkan Sarı, Kuran Kurslarını Ziyaret Etti Admin
Bu içerik 83 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlk olarak Nene Hatun Kız Kuran Kursunu ziyaret eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya, İlçe Müftüsü Ramazan Avcı eşlik etti.

Akabinde ise Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, sırasıyla Müftülük Site Camisine, Müftülük binasında faaliyet gösteren Tuba Kız Kuran Kursuna ve son olarak Dinar Hafız İmam hatip Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirerek, Kuran öğrenme eğitimi alan öğrenciler ile bir araya geldi.

BAŞKAN SARI TALEPLERİ DİNLEDİ

Öğrenciler ile bir süre sohbet ederek, talep ve isteklerini dinleyen Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Geleceğimizin istikbali ve teminatı olan siz değerli yavrularımızı Kuran-ı Kerim’i öğrenirken görmek beni çok mutlu etti. Çocuklarımızın, Aziz milletimizin değerlerine ve geleceğine sahip çıkan, bilgide, ilimde ve edepte Dünya ile yarışabilen çocuklar olmaları, ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Bu konuda büyük gayretleri olan hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bizler her zaman çocuklarımızın yanındayız ve üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Ziyarette Öğretmenler ve öğrenciler de Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın ziyaretleri ve hediyeleri dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler. ODAK HABER MERKEZİ

#DİNAR #odak #odakgazetesi #nihatsarı #dinarbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar hız kesmeden devam ediyor
Çalışmalar hız kesmeden devam ediyor
Kaymakam Bilici'den Kadın Kültür Evi ve Kooperatifine Ziyaret
Kaymakam Bilici'den Kadın Kültür Evi ve Kooperatifine Ziyaret