Advert

Talepler alındı!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kent genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Esentepe Mahallesi’ne giderek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, hemşehrileri ile kucaklaştı

Talepler alındı!
Talepler alındı! Admin
Bu içerik 90 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cuma ziyaretlerini sürdürüyor. Her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret eden Belediye Başkanı, bu hafta Esentepeli hemşehrileri ile buluştu, görüş ve önerileri dinledi.

Belediye çalışmalarını yerinde incelemek, vatandaşların talep ve önerilerini ilk ağızdan dinlemek için mahalle gezilerini sürdüren  Başkan Zeybek'e Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve Mahalle Muhtarı Adem Tota eşlik etti.

Cuma namazı ardından çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Zeybek çocuklara hediye verip, fotoğraf çekindi. Vatandaşlar ile hasbihal ederek kısa sohbetlerde bulundu. Mahalle aralarında gezerek yapılan çalışmaları inceledi, taleplerin istişaresi yapıldı. Ziyaret muhtarlık hizmet binası önünde aile fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

"HER DAİM MAHALLE SAKİNLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Saha ziyaret çalışmalarının vatandaşları dinlemek için önemli olduğunu belirten Başkan Zeybek açıklamasında; “Bu hafta Cuma namazını mahallemizde kıldık. Mahalle sakinlerimiz ve muhtarımızla bir araya geldik. Problemler var mı sorduk ve dinledik. Eksik olan talepleri arkadaşlarımız not aldı.  Hasbihal ettik. Her daim mahalle sakinlerimizin ve muhtarımızın yanındayız” diye konuştu.

Mahalle Muhtarı Adem Tota; “Belediye Başkanımın ayaklarına sağlık. Mahallemizi gezdik, hiçbir sıkıntımız yok. Başkanıma çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #esentepemahallesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Sarıgül Kocatepe’ye geliyor
Gençler festivale katıldı
Gençler festivale katıldı