Advert

Bu fotoğrafları muhalefet çekmedi!

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısında Gazetemiz Kurucusu Gazeteci Yazar Mehmet Emin Güzbey’in ODAK’ta yer alan köşe yazısını değerlendirdi. Köşe yazısından esinlenen Mısırlıoğlu, “Bu görüntü herhangi bir muhalefet partisi veya basın kuruluşundan çekilmiş fotoğraf değildir. Bizzat devletin kendi Valiliğin bünyesindeki sosyal medya hesaplarında yayınlanan görüntülerdir”

Bu fotoğrafları muhalefet çekmedi!
Bu fotoğrafları muhalefet çekmedi! Admin
Bu içerik 253 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gazetemiz Kurucusu Mehmet Emin Güzbey ODAK’ta “Aslan Parçası” başlığı ile kaleme aldığı köşe yazısında Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın Sultandağı ziyareti sırasında çekilen videoda yer alan metruk binaların Valilik sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını eleştirmişti. İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise Güzbey’in köşe yazını dünkü basın toplantısında gündemine taşıdı. 

VALİ YİĞİTBAŞINA TEŞEKKÜR
Mısırlıoğlu toplantıda Güzbey’in köşe yazısının yer aldığı kupürü göstererek, “Afyonkarahisar Valiliğimiz Cuma günü karne hediyesi dağıttı ilimizin ilçelerinde ve bazı köylere gitti. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Sayın Valimizin gitmesi ile birlikte gittiği yerlerde, köylerde 20 yılsonunda AKP iktidarının Afyonkarahisar'ı ne hale getirdiklerinin fotoğrafları bu mahalli basın aracılığı ile Instagram sayfasından alınmış görüntüdür. Bu görüntü herhangi bir muhalefet partisi veya basın kuruluşundan çekilmiş fotoğraf değildir. Bizzat devletin kendi Valiliğin bünyesindeki sosyal medya hesaplarında yayınlanan görüntülerdir. Bu 20 yıl sonra Afyonkarahisar'ı AKP iktidarının getirmiş olduğu durumun bizzat fotoğrafıdır. Yani AKP iktidarı 20 yıl sonra Osmanlı'nın 20 yıl önce çöküşünden 20 yıl önce Saray yapmak için borçlandığı dönemi gösterir” >>ODAK HABER MERKEZİ 

Mehmet Emin Güzbey'in "Aslan Parçası" köşesini okumak için TIKLAYINIZ

#iyiparti #odakgazetesi #afyon #mehmetemingüzbey #afyon #kübragüranyiğitbaşı #akparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afyon'da feci kaza
Afyon'da feci kaza
Ödülleri Kasapoğlu’ndan
Ödülleri Kasapoğlu’ndan