Advert

MİLLET DEVLET EL ELE

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak deprem üzerinden siyaset yapanları eleştirdi. Taytak, “Asrın Felaketinden hemen sonra Türkiye ihanet, melanet, zillet depremlerini yaşamaya başlamıştır”

MİLLET DEVLET EL ELE
MİLLET DEVLET EL ELE Admin
Bu içerik 168 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

MHP Milletvekili Mehmet Taytak; “Türkiye, 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17’de dünya tarihinin en yıkıcı, en ölümcül depremlerinden birisine maruz kalmıştır. 50.000’e yakın vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 13,5 milyon vatandaşımızın doğrudan etkilendiği, yüzölçümü açısından 20 Avrupa ülkesinden büyük bir alanı kapsayan “Asrın Felaketi” inden hemen sonra Türkiye ihanet, melanet, zillet depremlerini yaşamaya başlamıştır. Depremin olduğu andan şu geldiğimiz ana kadar, inanılmaz bir algı operasyonu başlamış, devletimizin kurumlarını yıpratmaya, devlet erkanını iftiralarla uğraştırmaya yönelik bir kampanya hızla harekete geçirilmiştir. Her şey olan ama bir türlü milli olmayan muhalefetin okyanus ötesinden aldığı talimatlarla, milletimizin yaralarını sarmak yerine, sosyal medya şovmenliğine soyunması, toplumu karamsarlığa ve nefrete sürüklemeyi amaçlayan yalanlarla başvurması, STK’larla devleti kıyaslama aptallığına düşülmesi, bazı STK ve derneklerin devlet düşmanlığının komuta merkezi haline getirilmesi, paralel örgütlenmelerle kutuplaşmasının körüklenmesi gibi akla hayale gelmeyecek kötülükleri barındıran bir ihanet operasyonu başlatılmıştır”

ZİLLET FİGÜRAN EDİLDİ

Bundan önce olduğu gibi, devletimizin ve milletimizin ihtiyacı olduğu anda elini değil gövdesini taşın altına koyan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatıyla, Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ve Ülkü Ocakları ilk andan itibaren alana koşmuş, gönüllü şekilde yaraları sarmaya, enkazları kaldırmaya, çadır kentler kurmaya “AFAD” yani devlet koordinasyonu ile başlamıştır. İlk günden beri, sistematik şekilde toplumsal olaylar çıkarmayı amaçlayan yalanların bazılarına FETÖ, bazılarına PKK, bazılarına da zillet İttifakı figüran edilmiştir. “Alevi sokaklarına yardım edilmiyor. Kürt köylerine çadır verilmiyor, Afganlar kol kesiyor, Antakya barajı patladı, Hatay cezaevinde kadınlara tecavüz edildi, Rusya İle yapılan Akkuyu Nükleer Santrali patladı, İtfaiye erinin telefonunu çalan Suriyeli, Müslüman ülkeler yardım etmedi, Yaşayan depremzedeye ulaşacakken AFAD müdahale etmedi gibi ardı arkası kesilmeyen yalan silsilesine bir de Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve onun şeref abidesi Liderine saldırılar eklenmiştir”

ÇABALARI ORTADADIR

“40 tane sosyal medya fenomeni ile devlete paralel yapılanmalarla devleti itibarsızlaştırma çabaları ortadadır” diyen Milletvekili Taytak, “Devlet Bahçeli Beyefendi de tüm tuzakların farkındadır ve bundan önce olduğu gibi hepsini bozmaya devam edecektir. Son olarak, şerefsizce “Depremzedeleri azarladı” başlığı ile piyasaya sürülen video ile gerçek yüzleri daha da netleşmiştir. Deprem bölgesi ziyaret edilirken “Elbistan il olsun” pankartları ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi lehine atılan sloganlara, “Cumhurbaşkanlığı” makamının önemine atıfta bulunarak, deprem bölgesinin matemine saygı duyulmasını, programın maksadından çıkarılmamasını ve pankartların indirilmesini kendi evlatlarına söyleyen Genel Başkanımıza depremzedeleri kastederek “İndirin şunları” dediği iftirası atılmıştır. Anında sosyal medya provokatörleri harekete geçmiş, Oda TV fitilini yakmış, zillet ittifakı pişirmiş, halkımıza bu çiğ yalan yedirilmeye çalışılmıştır. Ne yalan söylerse söylesinler, hangi alçak yönteme, hangi aşağılık plana, hangi şerefsiz provokasyona başvururlarsa vursunlar. Hayır ve şerrin Allah’tan geldiğine iman ediyoruz” dedi.

KENETLENMEMİZ GEREKİYOR

Milletvekili Taytak; "Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi; Milli birlik ve beraberlik ruhuyla kenetlenmemiz ve birbirimize şifa olmamız gereken alacakaranlık bir dönemdeyiz. Yara bere içindeyiz, ama mutlaka iyileşeceğiz. Kırık dökük haldeyiz, ama muhakkak düzeleceğiz. Manevi bir imtihandayız, ama alnımızın akıyla bu imtihandan bihakkın çıkacağız. Derdi veren Allah’ın dermanını da vereceğine inanıyoruz. Hayır ve şerrin Allah’tan geldiğine iman ediyoruz. Duanın itimadıyla, dayanışmanın imkanıyla, devletin iradesiyle ve milletin irfanıyla içinde bocaladığımız zor günleri aşacağız, daha doğrusu aşmak mecburiyetindeyiz. Sarsıldık, fakat düşmeyeceğiz. İnsanlarımızı kaybettik, fakat milletçe kaybolmayacağız. Binalar üzerimize çöktü, fakat çarenin tükenmediğini, ümitlerin bitmediğini, ışığın sönmediğini, Türkiye’nin tökezlemediğini göstereceğiz. Bunu el ele vererek, yüreklerimizi birleştirerek yapacağız ve başaracağız" dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #MHP #Mehmettaytak #Devletbahçeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da