Advert

İYİ Parti kazan kaldırdı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Genel İdare Kurulu toplantısının ardından yaptığı basın toplantısı gündeme bomba gibi düştü.

İYİ Parti kazan kaldırdı
İYİ Parti kazan kaldırdı Admin
Bu içerik 259 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener , "Üzülerek söylüyorum ki dün itibarıyla altılı masa artık millet iradesini kararlarına yansıtma kabiliyetini kaybetmiştir” diyerek kazan kaldırdı.

Basın açıklamasında çarpıcı açıklamalarda bulunan Akşener, “"İYİ parti bir kıskaca alınmış, bir dayatmaya mecbur bırakılmış tıpkı yıllardır Türk Milletine yapıldığı gibi, ölüm ve sıtma arasında bir tercihe zorlanmıştır. Ve elbette buna boyun eğmeyecektir” dedi.

ŞAHSİ HIRSLAR TÜRKİYE'YE TERCİH EDİLDİ

Kişisel tercihinin Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’dan yana olduğunun altını çizen Akşener, “Dayatmaya boyun eğmeyeceğiz. Altılı masanın son toplantısında bir tırnak için anlayışa varıldı. Anladık ki yenilgi yenilgi büyüyen küçük hesaplar, kutlu bir zafere tercih edilmiştir. Şahsi hırslar Türkiye'ye tercih edildi" dedi.

Mansur Yavaş’a ve Ekrem İmamoğlu’na çağrıda bulunan Akşener, “Çok kritik bir kırılmanın eşiğinde milletimiz sizi göreve çağırıyor. Bu vazife dayatmayı değil, dayatmacılığı yıkma vazifesidir” dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #İYİParti #SONDAKİKA #meralakşener #masayıkıldı #mansurbaşkanadayıol #ekremimamoğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Haziran’a kadar devam edecek
1 Haziran’a kadar devam edecek
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev