Advert

Başkan Sarı yalnız bırakmadı

Belediye Başkanı Nihat Sarı, deprem olan bölgelerde vatandaşların acılarını paylaştı

Başkan Sarı yalnız bırakmadı
Başkan Sarı yalnız bırakmadı Admin
Bu içerik 153 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, ülkemizde gerçekleşen üzücü depremler dolayısıyla deprem yaşanan bölgelerden Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesi, Gaziantep'in Islahiye ilçesi ve Kilis iline giderek depremzede vatandaşlarımızı yalnız bırakmayıp acılarını paylaştı.

Deprem yaşayan bölgelerdeki vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Sarı, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız ile birlikte ilk olarak Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde koordinasyon merkezine görevlendirilen Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ile görüştü.

“VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ile İlçede hasar gören binalarda incelemelerde bulunan Başkan Sarı ve Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız devamında ise çadırlarda kalan vatandaşlar ve çocuklar ile bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

“ÇOCUKLARIMIZI DA UNUTMADIK”

Başkan Sarı, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Yıldız ile birlikte çocuklar ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet ederek, çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulundular. Ardından çocuklara, öğretmenler tarafından eğitim verilen konteynerleri gezerek bilgi alıp, öğrencilerle bir süre sohbet ettiler.

“DEVLETİMİZ TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR”

Sonrasında ise sırasıyla Islahiye ilçesi ve Kilis ilinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Sarı, “Depremden etkilenen il ve ilçelerimize gittiğimizde bölgelerde oluşturulan yardım depolarından Aziz devletimizin vatandaşlarımıza barınma ve gıda ihtiyacı başta olmak üzere gerekli her türlü desteği verdiğine şahit olduk.  Aziz Devletimiz ve milletimizin el ele bu felaketi de aşacaktır” dedi.

Başkan Sarı, “Belediye olarak iş makinesi ve araç desteğimizin devam ettiriyoruz. Bunun yanı sıra depremin ilk gününden bugüne birçok yardım tırının ilçemizden deprem bölgelerine ulaştı. Bir ihtiyaç olduğunda belediye olarak her zaman gerekli desteği vereceğiz.” >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #dinar #odakgazetesi #deprem #nihatsarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O feci kazadan detaylar geldi
O feci kazadan detaylar geldi
Rüzgar çatıyı yerinde söktü
Rüzgar çatıyı yerinde söktü