Advert

Misafir değil ev sahibisiniz

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Av. Fevzi Kartal ve partililer, deprem bölgesinden ilimize gelen depremzede vatandaşları evlerinde ziyaret ettiler

Misafir değil ev sahibisiniz
Misafir değil ev sahibisiniz Admin
Bu içerik 126 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen deprem bölgesinden ilimize gelen depremzede vatandaşlarımıza destek olmaya devem ediyor. Ev, gıda ve eşya desteğinde bulunulan vatandaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Av. Fevzi Kartal, Merkez İlçe Sekreteri Cafer Bayram ve partililer ziyaret etti.

İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

İlk olarak Hatay’dan ilimize gelen Harmancı ailesine başsağlığı ziyaretinde bulunan MHP heyeti, istek ve taleplerini dinledi. Ziyarette konuşan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilimizi etkileyen asrın felaketi diye nitelendirdiğimiz büyük bir deprem yaşadık. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diliyorum. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız bize göre şehit mertebesindeler. Ailelerine ise başsağlığı ve sabır diliyorum. Afyonkarahisar ilimize hoş geldiniz. Sizler misafir değil, ev sahibisiniz. İnşallah bu acılar en kısa zamanda sona erecek. Depremin ilk anından itibaren devletimiz bütün kurumları ile seferber oldu. Devletimiz ve milletimiz el ele vererek depremin yaralarını sarmak için elinden gelenin fazlasını yapmıştır, yapmaya da devam etmektedir.  Cumhurbaşkanımız ile beraber Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi deprem bölgesini ziyaret ettiler. İnşallah 1 yıla yakın bir süre içerisinde binaları tekrar inşa edeceğiz” diye konuştu.

AFYON HALKINA TEŞEKKÜR

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak deprem bölgesinden ilimize gelen vatandaşlarımıza destek olmaya devem etiklerini söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “İlimize hoş geldiniz. İl, ilçe ve tüm kademeleri ile teşkilat olarak gücümüz yettiğince ev, eşya ve gıda desteğinde bulunmaya çalışıyoruz. “Afyonkarahisar halkına teşekkür ediyoruz” dedi. MHP Heyeti daha sonra Adıyaman'dan gelen Çürük ve Özdemir ailelerini ziyaret etti. Depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Milletvekili Taytak, bir süre sohbet etti.  Adıyaman Gölbaşı ilçesinden gelen Çürük ve Özdemir ailesi yaşadıkları depremi hala unutmadıklarını psikolojik olarak hala yaşadıklarını söyleyerek, “Bizleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Afyonkarahisara geldiğimiz günden itibaren bizimle temas içinde oldular. Ayrıca buradan Afyonkarahisar halkına da teşekkür ediyoruz” dediler. MHP Heyeti son olarak Kahramanmaraş’tan gelen Gözüdeymez ailesini de ziyaret etti.

ÇOCUKLARA OYUNCAK HEDİYE ETTİLER

MHP Heyeti Gazlıgöl bölgesinde termallerde kalan depremzede vatandaşları ve çocukları da unutmadı. Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin ve Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’in de katılımıyla Yayla Termal Sahibi Ahmet Yıldırım tarafından misafir edilen depremzede vatandaşlar ziyaret edildi.  Milletvekili Taytak ve İl Başkanı Mehmet Kocacan, yanlarında getirdiği oyuncukları hediye ettiler. Depremzede vatandaşlarla da sohbet eden MHP heyeti, Otel sahibi Ahmet Yıldırım’a depremzede vatandaşları misafir ettiği için teşekkür etti. MHP Heyeti son olarak ARYA Termal otelde kalan depremzede vatandaşları ziyaret etti. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #odakgazetesi #deprem #MHP #mehmettaytak #devletbahçeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da