Advert

Özgür’den Başkan Zeybek’e teşekkür

TBMM Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti

Özgür’den Başkan Zeybek’e teşekkür
Özgür’den Başkan Zeybek’e teşekkür Admin
Bu içerik 171 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İlk olarak Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret eden Dr. Ersan Özgür, Başkan Zeybek’e kendisi kabulü için teşekkür ederek, “Sayın Başkanımın çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Özellikle şehrimizin tanıtımı noktasında yaptığınız birbirinden kıymetli çalışmalar içinde size teşekkür ediyorum. Malumunuz Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem felaketi tüm ülkemizi derinden sarstı. Depremin ilk anından itibaren Afyonkarahisar Belediyesi olarak imkanlarınız dahilinde çeşitli alanlarda deprem bölgelerine yönelik yaptığınız destek çalışmaları ile depremzede vatandaşlarımızın yanında oldunuz. Toplumların zor zamanlarda dayanışması çok önemli ve sizlerde yaşanılan bu zor zamanda gerçekten yaraların sarılması adına takdire şayan bir çalışma gösterdiniz. Allah milletimize böyle bir felaketi bir daha yaşatmasın. Yardım eden ve katkı sunanlardan Allah razı olsun. Bu vesileyle bir kez daha depremde yaşamını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum" dedi.

DEPREMİN YARALARINI SARMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

TBMM Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeybek ise, “Depremin ilk anından itibaren depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için canla başla mücadele ediyoruz. Hatay’ın yeniden inşası adına Belediyemiz tüm imkânları ile bölgede hizmet veriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz görevli olduğumuz Hatay’ın İskenderun ilçesinde depremin yaralarını sarmak için altyapı çalışmalarına devam ediyor. İlçenin pek çok noktasında su hatları iyileştirme, şebeke onarımları, vidanjör hizmeti, yeni bağlantılar yapılırken ekipmanlarımız ve araçlarımız da hummalı şekilde altyapı ihyasını sürdürüyor. Depremden etkilenen şehirlerimizin tekrar eski günlerine dönmesi için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Dr. Özgür, ziyaret sonun da Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e “İslami Finans” üzerine kaleme aldığı kitabını hediye etti. Günün anısına çekilen fotoğrafın ardından ziyaret son buldu.>>ODAK HABER MERKEZİ

#mehmetzeybek #ersanözgür #afyon #odakgazetesi #TBMM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da