Advert

Şehir Tiyatrosu kapılarını açıyor

Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, 10 Mart Cuma günü perdelerini depremzedeler için açacak. Belediye Şehir Tiyatrosu Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek önderliğinde bağış kampanyası başlattı. Sezon boyunca oynanan tüm oyunların bilet satışından elde edilen gelirler depremzedeler için bağışlanacak

Şehir Tiyatrosu kapılarını açıyor
Şehir Tiyatrosu kapılarını açıyor Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediyesi afetzedelerin yanında olmayı sürdürüyor. Yapılan ayni yardım kampanyası başta olmak üzere lojistik destek sağlayan Afyonkarahisar Belediyesi, afetten etkilenen bölgelerde yaraları sarmak için çalışıyor. Belediye Şehir Tiyatrosu da oyuncak kampanyası ardından şimdi de bilet satışlarından elde edilen gelir ile depremzedelerin yanında olmayı sürdürecek.

OYUNLARIN BİLET GELİRLERİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANACAK 

Başkan Zeybek’in tensipleri ile başlatılan kampanya ile tiyatro gösterilerinden elde edilen tüm gelirler deprem bölgelerindeki vatandaşlara bağışlanacak.

20 Ocak’ta perdelerini açan Belediye Şehir Tiyatrosu, Necip Fazıl Kısakürek’in eseri “Bir Adam Yaratmak” adlı tiyatro oyununu 8 kez daha gösterime sunacak. 10 Mart Cuma günü saat 20.00’de Belediye Şehir Tiyatrosu Salonunda oynanacak oyun sırası ile 15 Mart, 17 Mart, 22 Mart, 24 Mart, 31 Mart, 7 Nisan ve 14 Nisan tarihlerinde sanatseverler ile buluşacak.

Geliri depremzedelere gönderilecek oyunun bileti www. biletinial.com adresinden ya da Belediye Şehir Tiyatrosu salon girişinde temin edilebilecek. Kişi başı bilet fiyatı ise 50 TL olarak belirlendi.

YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ

Konuya ilişkin Afyonkarahisar Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada ise, “Belediye Şehir Tiyatromuz bilet satışlarından elde edilen gelirlerin tamamını depremzede kardeşlerimiz için bağışlayacak. Sizde bu hayıra vesile olmak için bilet satın alarak destek çıkabilirsiniz. Yaraları birlikte saracağız” İfadelerine yer verildi.

OYUN TARİHLERİ VE SAATİ

10 Mart CUMA - Saat: 20.00

15 Mart ÇARŞAMBA - Saat: 20.00

17 Mart CUMA - Saat: 20.00

22 Mart ÇARŞAMBA - Saat: 20.00

24 Mart CUMA - Saat: 21.00

31 Mart CUMA-Saat: 21.00

07 Nisan CUMA - Saat: 21.00

14 Nisan CUMA - Saat: 21.00

#afyon #odakgazetesi #mehmetzeybek #deprem #necipfazılkısakürek #tiyatro #sanat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O feci kazadan detaylar geldi
O feci kazadan detaylar geldi
Rüzgar çatıyı yerinde söktü
Rüzgar çatıyı yerinde söktü