Advert

Kadıoğlu net konuştu!

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı İbrahim Kadıoğlu, Odak Gazetesi Kurucusu Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti

Kadıoğlu net konuştu!
Kadıoğlu net konuştu! Admin
Bu içerik 211 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Odak Gazetesi Kurucusu Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret eden, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı İbrahim Kadıoğlu, 3 dönem Milletvekili Aday Adayı olduğunu söyleyerek, “Bu dönemde de tekrar aday adayı oldum. İnşallah sıralamada yer alarak ve seçilerek Afyonkarahisar Merkez başta olmak üzere 17 ilçesi ve köylerine hizmet etmek istiyorum” dedi.

2023 seçimlerinde 6’lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun %50-%60 oy oranıyla seçileceğini iddia eden Kadıoğlu, “Milletvekili seçimlerinde de TBMM’de CHP’nin 400-410 milletvekili ile yer alacağına inanıyorum. Afyonkarahisar’da da CHP tek başına 3 milletvekili çıkaracaktır. Afyonkarahisar’da bu noktada ittifak olmayacak” diye konuştu.

Köklü ve Sandıklı’nın sevilen ailelerinden olduğunu belirten Kadıoğlu, “Bende dedemin partisi olan CHP’nin yolunda ve izinde devam ediyorum” dedi.

6’lı masa hakkında düşüncelerini paylaşan Kadıoğlu, “6’lı masa olarak sağı solu birleştireceğiz. Bu noktada AK Parti’nin oylarında ciddi bir düşüş yaşayacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyonkarahisar #ibrahimkadıoğlu #mehmetemingüzbey #seçim #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da