Advert

Başkan Zeybek Afet Bölgesi İskenderun'da

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yeniden deprem bölgesine giderek, Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Hatay'ın İskenderun ilçesine giden Başkan Zeybek'e Başkan Yardımcısı Barış Dal ve ilçe Belediye Başkanları eşlik etti

Başkan Zeybek Afet Bölgesi İskenderun'da
Başkan Zeybek Afet Bölgesi İskenderun'da Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, deprem bölgesine giderek çeşitli temaslarda bulundu. İlk durağı Hatay’ın İskenderun ilçesi oldu. Deprem sonrası bölgeye ulaşarak altyapı, lojistik, aşevi, enerji sağlama, konteyner kent, temizlik gibi hizmetler yapan Afyonkarahisar Belediyesi ekipleri ile bir araya geldi. Son yapılan destekler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin afet bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmaları da yerinde takip ve koordine eden Başkan Zeybek ekiplere kolaylıklar diledi.

TÜM GÜCÜMÜZ İLE YARALARI SARMAYA DEVAM EDİYORUZ

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Zeybek, “Depremin yaşandığı ilçelerden birisi olan İskenderun'da gece gündüz demeden görev yapan mesai arkadaşlarımızı başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Sıcak yemek, alt yapı ve üst yapı ile kurulumu devam eden konteyner kentte görevli ekiplerimizden bilgiler aldık. Tüm gücümüzle depremin yaralarını sarmaya, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” İfadelerine yer verdi.

ZEYBEK BAŞKAN KIRIKHAN’DA AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BULUŞTU

Başkan Zeybek’in afet bölgesinde ikinci ziyaret durağı ise Kırıkhan ilçesi oldu. Başkan Zeybek, burada çalışma yapan AK Parti Afyonkarahisar Teşkilatı ve Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak ile bir araya gelerek, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı, yapılacak çalışmaların da istişaresini yaptı. Deprem bölgesinde tüm gücü ile hizmet verildiğini vurgulayan Başkan Zeybek “Deprem bölgesi Kırıkhan'da çalışmalarını sürdüren AK Parti Afyonkarahisar teşkilatımız ile Güney Belediye Başkanımız Erol Karabacak'ı ziyaret ettik. Yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler alarak görevlerinde başarılar diledik. Yaraları birlikte sarıyoruz” diyerek birlik mesajı verdi.

ÖZHASEKİ BAŞKANLIĞINDA KOORDİNASYON TOPLANTISI

Devlet Millet iş birliğinde depremin yaralarını sarmak için Başkan Zeybek’in talimatları ile Afyonkarahisar Belediyesi tüm gücüyle çalışmalarını sürdürürken sorumlu olduğumuz şehir Hatay’a giden Başkan Zeybek, AFAD İl Müdürlüğü’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

HAYAT NORMALE DÖNENE KADAR ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Başkan Zeybek ve ilçe Belediye Başkanlarının eşlik ettiği toplantıya AK Partili ve Cumhur İttifakı Belediyelerinin Başkanları katıldı. Hayat normale dönene kadar, bölgede bulunan belediyelerin çalışmalara devam edeceği bildirildi. Toplantıda şehrin alt ve üst yapısıyla yeniden ihyası ve inşasına yönelik yapılan çalışmalar ele alındı, yol haritası belirlendi. Devam eden çalışmalar ve bundan sonraki yapılacak çalışmalara ilişkin de görevlendirmeler ve iş bölümü planlaması sunuldu. Afyonkarahisar Belediyesi de Başkan Zeybek’in önderliğinde sahada çalışmalarını sürdürecek. >>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #mehmetzeybek #mehmetözhaseki #hatay #deprem #odakgazetesi #AFAD
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Haziran’a kadar devam edecek
1 Haziran’a kadar devam edecek
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev