Advert

Milletimizin sesine kulak veren bir teşkilatız

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Okşan Ulusoy Efe, ODAK Gazetesi Kurucusu Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti

Milletimizin sesine kulak veren bir teşkilatız
Milletimizin sesine kulak veren bir teşkilatız Admin
Bu içerik 291 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yaklaşan seçim dönemiyle birlikte değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Aday Adayı Okşan Ulusoy Efe, “Biz 5 yıldır sahadayız, yeni bir partiyiz. Partiyi kurmanın ardından bir Genel Seçim atlattık, akabinde Belediye Başkanlığı seçimini atlattık. Sahadan ayrılamadan yeni bir seçime gidiyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde gaza basıp devam edeceğiz çalışmalarımıza. Afyonkarahisarımız için, ülkemiz için nasıl daha iyi olabiliriz onun derdindeyiz İYİ Partililer olarak. Memleketimizin, milletimizin sesine kulak veren bir teşkilat yapısına sahibiz. O yüzden elimizden geldiğince bu şekilde çalışmalara devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİZ KAVŞAĞIZ”

Afyonkarahisar’ın sorunlarını değerlendiren Milletvekili Aday Adayı Efe, kentteki en büyük sorunun üretim olduğunun da altını çizdi. Milletvekili Aday Adayı Efe, “Afyonkarahisar’da da ülkemizde de, biz yıllar öncesinde kendine yetebilen 7 ülkeden biriydik. Ama şuanda maalesef yetemiyoruz. Tarım ve hayvancılığın çok harika olduğu bir ildeyiz. Bir kavşağız biz ama maalesef bunların değeri ülkemizde bilinemediği gibi Afyonkarahisar’da da bilinemiyor. Şuan çiftçimize gereken yeterli destek verilemediği için çiftçimiz üretemiyor. “Çiftçi, köylü milletin efendisidir” diyen atanın evlatlarıyız. O yüzden bence en büyük sorunumuz üretim” dedi.

EĞİTİM YERLERDE

Afyonkarahisar’ın en büyük sorunlarından bir tanesinin de eğitim olduğuna dikkat çeken Milletvekili Aday Adayı Efe, “Afyonkarahisar eğitimde maalesef çok gerilerde. Benimde birisi üniversite diğeri lise okuyan iki tane oğlum var. Kendileriyle birebir ders çalışan bir anneyim ve onlardan gördüğüm kadarıyla eğitim sistemimiz yerlerde. Okul kitaplarında gereken bilgiler olmadığı içim maalesef pek çok yardımcı kaynağa ihtiyaç duyuyoruz.  Benim derdim eğitimin iyi bir yere gelebilmesi için ilk önce okul müfredatının, okul kitaplarının çok düzgün bilgilerle donanıma sahip olması lazım ki, insanlar bir de maddi külfetin içine girip yardımcı kitap arayışına girmesin. Bu tabi öğretmenler açısından da çok zor, öğrenciler açısından da, veliler açısından da.”

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Okşan Ulusoy Efe, Afyonkarahisar en büyük sorunlardan bir diğerinin sağlık olduğu söyledi. Kendisinin de bir sağlıkçı olduğunu ve sağlık alanındaki sorunları birebir yaşadığını dile getiren Efe, “İnsanlar bir emar için 3 ay sıra bekliyorlar. Bu çok ciddi bir emar olabilir ve hastanın başına bir şey gelse Allah muhafaza emara giremeden kaybedebiliyoruz” dedi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili olmasıyla birlikte meclise taşıyacağı ana konuların anne, çocuk, eğitim, sağlık, üretim olacağı söyleyen Efe, Afyonkarahisar’daki tüm sorunlara itiyatla çözüm olacağını belirtti.

“İYİ PARTİ OLARAK NEREDE KALMIŞTIK”

Öte yandan Afyonkarahisar Milletvekilliği noktasında ittifak olunup olunmayacağı hususunda açıklama yapan Efe, “Genel Merkezimizin takdirine bırakıyoruz” dedi. 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında İYİ Partili kadınlarla birlikte Anıtkabir’i ziyaret eden Efe, Anıtkabir’de yaşadığı duygulu anladı ODAK gazetesi ile paylaştı. “Ben Anıtkabir’e her gittiğimde gözlerim dolar. Ama bu kez hem ambiyans açısından hem Meral Hanımın verdiği dik duruşu sağladığı ve onunla gurur duyduğumdan olsa gerek. Tabi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü orada hep birlikte kadınlarımızla kutlayabilmek ve hiçbir ülkede yokken bize seçme ve seçilme hakkı veren Ata’ya sahip olmakla gurur duyarak çok güzel anlar yaşadım. Kesinlikle çok duygulandım. Çok mutlu olduk ve dedik ki, ‘İYİ Parti olarak orada nerede kalmıştık’ ve inşallah oradan da devam edeceğiz.” >>ODAK HABER MERKEZİ

#İYİParti #afyon #odakgazetesi #Mehmetemingüzbey #Okşanulusoyefe #siyaset #haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O feci kazadan detaylar geldi
O feci kazadan detaylar geldi
Rüzgar çatıyı yerinde söktü
Rüzgar çatıyı yerinde söktü