Advert

Özkaya o ilçede birtakım ziyaretlerde bulundu

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dazkırı ilçesinde birtakım ziyaretlerde bulundu.

Özkaya o ilçede birtakım ziyaretlerde bulundu
Özkaya o ilçede birtakım ziyaretlerde bulundu Admin
Bu içerik 177 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya,AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Ramazan Beyazıt ve teşkilat mensupları ile birlikte, Dazkırı Ziraat Odası Başkanı olarak göreve seçilen Ufuk Gürçam’ı ziyaret ederek yeni görevini tebrik eden Özkaya, “Üretici ve çiftçilerimiz için birlikte çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Gürçam, kendilerine teşekkür etti.

Ziyaretler kapsamında pazaryerinde vatandaşlar ve esnaflarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Esnaflarımız için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten vatandaşlar kendilerine teşekkür etti.

İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Öte yandan, AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Ramazan Beyazıt, Yönetim Kurulu Üyeleri, İGM Üyeleri, muhtarlar ve teşkilat mensuplarıyla, AK Parti Dazkırı İlçe Teşkilatında bir araya gelen, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Ziyaret günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından son buldu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#afyon #aliözkaya #dazkırı #ramazanbeyazıt #ufukgürçam #receptayyiperdoğan #odak #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da