Advert

Ziyaretler hız kesmeden sürüyor

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesinde birtakım temaslarda bulundu

Ziyaretler hız kesmeden sürüyor
Ziyaretler hız kesmeden sürüyor Admin
Bu içerik 186 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İbrahim Özgül ve teşkilat mensupları ile birlikte ilçede birtakım ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Dinar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Akın Demirel ve oğullarının açmış olduğu Gelinlik Sarayı’nı ve  AK Parti Dinar İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Aldemir tarafından açılan Aldemir Tarım Market’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerine teşekkür etti.

AÇILIŞA KATILDI

Öte yandan, Dinar Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen Cengiz Güçlü’yü ve Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Veysel Topçu’yu ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi. Son olarak, Dinar Kaymakamı Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İbrahim Özgül ve teşkilat mensupları ile birlikte Dinar ilçesinde hizmet veren Yıldız Pide ve Kebap Salonun açılışına katılan, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Özkaya, işletme sahibi Suat Gölcük ve oğullarına bol bereketli işler diledi. Ziyaret çekinilen fotoğrafların ardından son buldu. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#afyon #aliözkaya #dinar #ibrahimözgül #nihatsarı #kemalduru #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolvadin’de yangın
Bolvadin’de yangın
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da
Türkiye'nin değerleri Avrupa'da