Advert

Yaşlı kadın her yerde aranıyor

Afyonkarahisar’ın Bayat İlçesine bağlı Çukurkuyu Köyünde 6 Şubat’ta kayıplara karışan 78 yaşındaki Döndü Boztepe her yerde aranıyor

Yaşlı kadın her yerde aranıyor
Yaşlı kadın her yerde aranıyor Admin
Bu içerik 232 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Kayıplara karışan annesi Döndü Boztepe’yi her yerde arayan ve bulamayan Uğur Boztepe, bugün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Afyonkarahisar’da kayıplara karışan annesinin 78 yaşında olduğunu ifade eden Uğur Boztepe, annesinin dişlerini ve altınlarını evde bırakıp kayıplara karıştığını belirtti. Boztepe, annesinin kaçırıldığına dair şüphelerin olduğunu söyledi.  Mügen Anlı ise Döndü Boztepe olayı için köydeki komşusu Mehmet Tunç’u konuk etti. Mehmet Tunç, yaşlı kadının sevgilisi olduğunu iddia etti.

TEK KİŞİDEN ŞÜPHELENİYORUZ

78 yaşındaki annesi Döndü Boztepe'yi bulması için Müge Anlı'dan yardım isteyen Uğur Boztepe’nin sözleri üzerine Çukurköy Köyü'nde 2 kadavra arama köpeği ile arama çalışmaları başladı. Müge Anlı, Döndü Boztepe’nin evde dişlerini ve parasını bırakıp kayıplara karıştığını anımsattı ve “78 yaşında bir kadın niye kaçsın? Üç tane oğlu İzmir'de yaşıyor. Onlar da tek bir kişiden şüphelendiklerini, annelerinin Mehmet Tunç’tan korktuğunu söylüyor” dedi.

BİR ERKEĞİN KOLUNDAYDI

Bu açıklamaların ardından Müga Anlı ise, "Mehmet Tunç bize verdiği ilk röportajda Döndü Hanım'ın kaybolduğu sabah koşan 2 kadın gördüğünü söyledi. İkinci röportajında ise Döndü Boztepe'nin kaybolduğu 6 Şubat gecesi 23.30'da bir erkeğin kolunda gördüğünü belirtti. Mehmet Tunç, yaşlı kadının fark edilmemek için başını uzun boylu erkeğin omzuna dayadığını da anlattı" diyerek dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

İDDİALARDA TUTARSIZLIK DİKKAT ÇEKTİ

“Mehmet Amca'nın yeni bir iddiası daha var” diyen Araştırmacı Gazeteci Yazar Anlı, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Mehmet Bey, Döndü Boztepe'nin Mevlüt Eryılmaz isminde bir sevgilisi olduğunu, bu kişiyle bir zincir markette gizlice buluştuğunu söyledi.” Mevlüt Eryılmaz'ın köyde emekli bir astsubay olduğu açıklanırken Mehmet Tunç’un tüm iddialarındaki tutarsızlık dikkat çekti.

NEREYE GÖTÜREBİLİR Kİ ONU

Müge Anlı canlı yayında Döndü Boztepe'nin Mevlüt Eryılmaz ile gizli gizli görüştüğünü ve birlikte görülmekten korktuğunu söyleyen Mehmet Tunç’u sorularıyla sıkıştırdı. Kaybolan kadının oğlu Uğur Boztepe, Mevlüt Eryılmaz’ın “Bu şahıs annemi gençliğinde istemiş. Uygun görmeyince vermemişler. Ondan sebep böyle bir dedikodu çıktı” dedi. Adamın evli olduğunu belirten Uğur Boztepe, “Eşi var. Sık sık köyümüze gelen bir şahıs değil kendisi” ifadelerini kullandı. Mehmet Tunç’un yürümekte zorlandığına dikkat çeken Müge Anlı, “Nereye götürebilir ki onu” dedi.

KANALA BIÇAKLA GELMİŞ

Uğur Boztepe, “Kendisi de burada. Bu şahıs 13 kilometre gidip geri dönebilen bir şahıs” dedi. "O akşam yoğun bir kar yağışı olmuştu. Annem yine korkmuş. Anneme bıçak çekmiş” diyerek Mehmet Tunç’u suçladı. Mehmet Tunç söylenenleri yalanlarken Müge Anlı, “Senin de üzerinde bıçak çıkmış. Bu sabah da kanala bıçakla gelmişsin” dedi. Canlı yayında bıçağı gösteren Müge Anlı, Mehmet Tunç’u sorguladı. Tunç i se bıçağı kanalın yakınında bıçağı satın aldığını söyledi.>>ODAK HABER MERKEZİ

#afyon #kayıp #odakgazetesi #bayat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1 Haziran’a kadar devam edecek
1 Haziran’a kadar devam edecek
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev
Başkan Zeybek’den Demir’e yeni görev