Advert

Şehrime karşı sorumluluğum var

İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mustafa Enis Arabacı Gün FM’de Seçime Doğru programında Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu.

Şehrime karşı sorumluluğum var
Şehrime karşı sorumluluğum var Admin
Bu içerik 156 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Gençlik yıllarından itibaren ülke siyasetiyle ilgili olduğunu kaydeden İyi Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mustafa Enis Arabacı, “Artık bir şeyler yapmak gerektiğini düşündüm. Ülkemizde iyi gitmeyen işler var. Benim de çorbada tuzum olsun istedim. İyi Parti benim de fikirlerime uygun bir parti. Milletin mutluluğu için çalışmaya hazır bir parti. Sonunda coşkuyla İyi Parti’ye katıldım. Ben klasik bir işadamı değilim. Ülkeme ve ilime karşı sorumluluklarım var diye düşünüyorum. Netice olarak İyi Parti’ye katıldım” diye konuştu.
“GEREĞİ YAPILACAK”
Hem deprem hem de selde yitirdiğimiz vatandaşlarımızı rahmetle anan Arabacı, “Biz depremin ikinci günü sağlık ekibimizle Hatay’a gittik. Elimizden geldiğince bir şeyler yaptık. Çok büyük bir felaketti. Bu iş bir daha yaşanmayacak şekilde tüm Türkiye’de çözülmeli. Bir daha insanlarımız bunu yaşamasın. Gereği mutlaka yapılmalı. Gereği de belli. Önümüzdeki süreç de partimiz iktidara geldiğinde gereğini yapacaktır. Binaların yerleri doğru seçilmeli. Zemin etüdü doğru yapılmalı, her önüne gelen müteahhit olmamalı, kullanılan malzemeler nitelikli seçilmeli. Bu tedbirler mutlaka alınmalı. Bunlar yapılırsa ve imar rant unsuru olarak değil de güvenliği ön plana almalıyız. Bir zihniyet değişikliği gerekiyor. Deprem konusunda ezberleri bozan bir siyasi anlayış ve yaklaşım gerekiyor” şeklinde değerlendirmede bulundu. 
“ELBİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ”
Gençleri en çok önemseyen partinin İyi Parti olduğunu söyleyen Arabacı, “Ülkemiz ekonomisinin lokomotifi hala inşaat. Sanayi ve teknolojinin üzerine gidilmesi gerekir. Gençlerimize mutlaka iş bulmalıyız. Ayrıca kadınlarımızı da çok önemsiyoruz. Kadınların iş hayatında oldukça başarılı olduklarını biliyorum. Onların hayatın her alanında başarılı olmaları için destek olmaları lazım” dedi. Tüm aday adaylarının kardeşi olduğunu belirten Arabacı, tüm aday adayları ile elbirliği içinde çalışacaklarını söyledi. ODAK HABER MERKEZİ 
 

 

#odakgazetesi #ismailakar #mustafaenisarabacı #günfm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depremzede aile kazada yaralandı
Depremzede aile kazada yaralandı
16 ilçeyi ziyaret etti
16 ilçeyi ziyaret etti