Advert

Oyuncağını al gel

Afyonkarahisar Belediyesi ve Hes İlaç Afyonspor taraftar grupları Afyonkarahisar'daki depremzede çocuklara destek olmak için kampanya başlattı. 'Oyuncağını al gel kampanyası' ile Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında oynanacak maçta, depremzede çocuklara bağış olarak binlerce oyuncak sahaya atılacak.

Oyuncağını al gel
Oyuncağını al gel Admin
Bu içerik 158 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında 19 Mart Pazar günü saat 14.00'da gerçekleşecek karşılaşmada "Oyuncağını Al Gel" etkinliği gerçekleştirilecek. İstiklal Marşımızın okunması ile taraftar ellerindeki oyuncakları sahaya atacak ve ardından 1 dakika saygı duruşunda bulunulacak.

SAHAYA OYUNCAK ATILACAK

Afyonkarahisar Belediyesi, Hes İlaç Afyonspor taraftar grupları destekleri ile şehrimizde misafir ettiğimiz afetzede çocuklar için kampanya yapılacak. Bu kapsamda düzenlenen oyuncağını al gel çağrısı ile çocukların yüzlerinin gülmesi hedefleniyor. Taraftarların bağışlayacağı binlerce oyuncak karşılaşma başlamadan hemen önce yeşil zeminleri dolduracak. Toplanan oyuncaklar ise Afyonkarahisar’da ağırlanan depremzede çocuklara iletilecek.Hes İlaç Afyonspor Kulübünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise “Afyonkarahisar'daki depremzede kardeşlerimize destek oluyoruz. Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında 19 Mart Pazar günü 14:00'da gerçekleşecek karşılaşmaya oyuncağını al gel.  Haydi Afyonkarahisar” denildi. ODAK HABER MERKEZİ

hesilaçspor #afyon #spor #esenlererok #futbol #oyuncağınıal #afyonbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O feci kazadan detaylar geldi
O feci kazadan detaylar geldi
Rüzgar çatıyı yerinde söktü
Rüzgar çatıyı yerinde söktü