Advert

Herşeyden önce Türkiye

MHP İlimiz Milletvekili Mehmet Taytak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda konuştu. Taytak, ““Devlet ve Milletiyle her şeyden önce Türkiye diyoruz”

Herşeyden önce Türkiye
Herşeyden önce Türkiye Admin
Bu içerik 124 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

MHP Milletvekili Mehmet Taytak TBMM’de konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle konuşan Milletvekili Taytak; “Ama Türk devleti güçlü, Türk milleti fedakâr ve vefakâr tavrıyla, dünyaya yüz yıl önce nasıl kurtuluş savaşında omuz omuza olduğunu gösterdiyse bugün de göstermiştir. Aynı ruh ve inançla, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettiği gibi; Önce ülkem ve milletim diyoruz, devlet ve milletiyle her şeyden önce Türkiye diyoruz.”

TOGG ÖN SATIŞA ÇIKTI

Milletvekili Taytak, “Devletimiz o kadar güçlü ki yaşanan bu felakete rağmen hiçbir faaliyetten, hiçbir yatırımdan vazgeçmiyoruz. Bir yandan yaralarımızı sararken öte yandan terörle mücadeleye, Türk Silahlı Kuvvetleri, İçişleri Bakanlığı ve MİT koordinasyonuyla devam ediyoruz, hainleri inlerinden kaçıp saklandığı ülkelerde teker teker avlıyoruz. Bugünde Türkiye’nin vizyon projesi, yerli ve milli arabamız TOGG çok şükür ki ulaşılabilir bir fiyatla ön satışa çıktı.Muhalefet bunun da gerçekleşeceğine inanmamıştı. “Milleti kandırmak için otomobil üretiyorlar, hani nerede?” Dediler.  “Yerli otomobilmiş. Ne otomobili? Çok eskide kaldı bunlar. Ben bu projeyi devam ettirmem zaman kaybı bunlar” dediler. Yerli otomobil hayal diyenler, TOGG’un direksiyonuna geçince Cumhur İttifakı’nın hayalleri gerçeğe dönüştüreceğini öğrenmiş oldular. Tıpkı EYT gibi, taşerona kadro gibi, 3600 ek göstergede öğrendikleri gibi. Sayın Cumhurbaşkanımıza, bu projeye inanan ve destekleyen Cumhur ittifakı mensuplarına, ortak şirketlere, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, kıymetli mühendislerimize, emektar işçilerimize ve Türk milletine teşekkürlerimi sunuyorum.”

ÇOK ÖNEMLİ BİR GÜNDEM

Milletvekili Taytak, “Bugün yine devlet olarak çok önemli bir gündemi yaşıyoruz. Ülkemizde Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Türk Devletleri Teşkilatı zirvesi yapılıyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, turan ülkümüze giden yolda, Cumhur İttifakıyla birlikte büyük Türk düşünürü İsmail Gaspıralı’nın  “Dilde, işte, fikirde birlik” parolasıyla kurduğumuz Türk Devletleri Teşkilatı’nın gururunu yaşamaktayız. İnşallah bu teşkilat, Türk Devletleri’nin, ekonomi, eğitim, enerji, kültürel ve askeri iş birliklerinde tüm dünyaya örnek olacak bir birlik haline gelecek ve Allah’ın izniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de tüm dünyanın tanıdığı bağımsız bir Türk devleti olarak hayatını sürdürecektir”

TÜRK MİLLETİ’NİN UMUDU

“Yeni kapı ruhuyla beraber Türk Milleti’nin kalbinde kurulan cumhur ittifakı başka ittifaklar gibi proje ittifakı değildir” diyen Milletvekili Taytak, “Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettiği gibi; Cumhur ittifakı, milli bekanın nefesidir. Cumhur ittifakı, birliktir, beraberliktir, azimdir, inançtır, Türk Milleti’nin umududur. Her şeyden önemlisi bir gönül birlikteliğidir. Bu ruh ve anlayış içerisinde Cenab-ı Allah’ın takdiri ve yüce Türk Milleti’nin iradesiyle 15 Mayıs sabahı Cumhur İttifakı’nın zaferiyle daha güçlü bir Türkiye’ye uyanacağız, hep birlikte büyük Türkiye’yi inşa edeceğiz” dedi. “Cumhuriyetimizin 100.yılında, ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi, Cumhuriyetimizin kazanıldığı ve temellerinin atıldığı topraklarda, Afyonkarahisarlı hemşerilerimizle el ele, gönül gönüle, beş yıldır Cumhur İttifakı birlikteliğiyle başardığımız hizmetlerimize yenilerini eklemek için; durmadan, yorulmadan, yılmadan, çalışacağız ve Allah’ın izniyle başaracağız” dedi. ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #TOGG #mehmettaytak #MHP #devletbahçeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depremzede aile kazada yaralandı
Depremzede aile kazada yaralandı
16 ilçeyi ziyaret etti
16 ilçeyi ziyaret etti