Güncel
Giriş Tarihi : 20-05-2023 12:25   Güncelleme : 20-05-2023 12:30

“Doğru adımlarla yola devam”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven İscehisar’da birtakım ziyaretlerde bulundu. Yurdunuseven: “İscehisar için, Afyonkarahisar için, Türkiye için Doğru Adımlarla Yola Devam."

“Doğru adımlarla yola devam”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İGM üyeleri Murat Dikmen ve Mesut Çelen ile birlikte İscehisar Seçim Koordinasyon Merkezi'nde İlçe Başkanı Metin Balaban, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ile bir araya gelip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“KAPI KAPI GEZDİK”

Ziyaretler kapsamında İscehisar pazar yeri ve kahvehanelerde vatandaşla bir araya gelen  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi anlattık. Destekleri ilgi ve alakalarından dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Biz bu şehri sokak sokak hatta kapı kapı kim çıkar biliriz. Afyonkarahisar'ımızın her köşesini kapı kapı gezdik ve gezmeye devam ediyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten vatandaşlar kendilerine teşekkür etti. Ziyaret, günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından son buldu. >>FADİME ÖZKARAN

 

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ