Güncel
Giriş Tarihi : 23-05-2023 15:44

Yurdunuseven: “Milliyetçiyiz demeye çalışıyorlar”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Basın Mensupları buluşmasında, gazeteciler ile bir araya geldi.

Yurdunuseven: “Milliyetçiyiz demeye çalışıyorlar”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’ın 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olduğunu söyleyip, “28 Mayıs itibariyle tekrar sandığa gideceğiz. Gidin sandıkta iradenizi gösterin. Hangi partiye oy verirseniz verin ama öncelikle gidin demokratik hakkınızı gösterin ve iradenizi sandığa yansıtın. Sandıktan çıkacak sonuç her zaman başımızın tacıdır” dedi.

Yurdunuseven: “Bugün Kılıçdaroğlu bir tweet atmış ‘montajcı’ diye kimlerin montajcı olduğunu, kimlerin kaset kumpasçı olarak koltukta oturduğunu milletimiz çok iyi biliyor. Hatta Muharrem İnceyi’de nasıl bir kaset kumpasına sokup adaylıktan çektiğimizi milletimiz çok iyi biliyor. Kendi yoğurdum ekşi diyenlere bakmak lazım kendi yoğurtlarına bakmak lazım. Bunlar nasıl görevdeler onları çok merak ediyoruz.  Viktor işareti gösterenler geldiler avucunu açıp dua etmeye başladılar.  Şimdide geldiler bozkurt işareti ile milliyetçiyiz demeye çalışıyorlar. Bunların hepsini vatandaşlarımız görüyor biliyor.” //FADİME ÖZKARAN

ODAK GAZETESİODAK GAZETESİ